Nuk keni produkte në shportë

Provo

Zorrë 22.5 m Top Shop xHose

Sasitë kanë mbaruar.
Photo
Video

X-hose zorra revolucionare dhe inovative e zgjerueshme është ndryshe nga të gjithë llojet e tjera që ju mund të keni parë! Ajo zgjatet deri në 3 herë sa gjatësia e saj, dhe me lehtësi mblidhet dhe shkon në formën e saj fillestare. Xhose është:

 • shumë e lehtë
 • e zgjerueshme
 • shumë rezistente
 • nuk përdridhet
Zorrë 22.5 m Top Shop xHose
7.990 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

X-hose zorra revolucionare dhe inovative e zgjerueshme është ndryshe nga të gjithë llojet e tjera që ju mund të keni parë! Ajo zgjatet deri në 3 herë sa gjatësia e saj, dhe me lehtësi mblidhet dhe shkon në formën e saj fillestare. Xhose është:

 • shumë e lehtë
 • e zgjerueshme
 • shumë rezistente
 • nuk përdridhet
Më shumë
Detajet e produktit

Kryeni punët e oborrit me zorren X-hose e cila nuk ngatërrohet asnjëherë!

Zorrat e ujit janë shumë të përdorshme për mirëmbajtjen e kopshtit, pastrimin e oborrit, larjen e makinave etj. Por të mbash zorrën ujit është vërtet e mërzitshme. Është shumë e rëndë dhe me kalimin e kohës do të fillojë të ngatërrohet dhe të përdridhet, gjë e cila është shumë e bezdisshme.

A jeni të lodhur dhe të bezdisur që ju duhet të ndaloni punën dhe të ktheheni mbrapsh për të rregulluar zorrën pasi është ngatërruar? Të gjitha këto probleme tani ju mund ti zgjidhni me zorrën revolucionare e cila do t'ju mahnisë me karakteristikën e saj të jashtëzakoshme e cila zgjatet 3 herë më shumë se sa gjatësia e saj!

Zgjatet deri në 3 herë më shumë se sa gjatësia e saj - thjeshtë duke hapur rubinetin!

X-hose është zorra e vetme e cila ka një peshë shumë të lehtë, është shumë rezistente dhe zgjatet, ajo nuk përdridhet dhe nuk do të pengojë punë tuaj. Sekreti i saj është tekonlogjia e përdorur e cila bën të mundur që Xhose të zgjatet deri në 3 herë më shume se gjatësia e saj - sa herë që ju të hapni rubinetitn!

Asnjëherë nuk përdridhet ose ngatërrohet

Jeni të lodhur duke harxhuar kohë me zorra të cilat përdridhen ose ngatërrohen? Menjanoni  tërheqjet dhe rremujën, zëvëndësoni zorrën tuaj të rëndë me X-hose - ajo nuk do të perdridhet apo ngatërrohet asnjeherë!

Mbidhet menjëherë

Parandaloni rrëmujën, zorra Xhose mbidhet menjëherë dhe do të zë vetëm një hapësirë të vogël në oborrin tuaj. Pasi ju të keni përfunduar, thjeshtë mbyllni rubinetin dhe ashtu siç uji mbyllet, zorra do të mbidhet menjëherë - duke ju lehtësuar punën dhe duke zënë vetëm një hapësirë shumë të vogël.

Shumë e lehtë në peshë & nuk zë hapësirë

X-hose është shumë e vogël dhe ju mund ta vendosni në një kovë ose vazo lulesh. Ajo gjithashtu është shumë e lehtë në peshë dhe ju mund ta mbani pa u munduar. X-hose 15 metërshe peshon rreth 0.5 kg.

Shikoni se çfarë do t'ju ofrojë X-hose!

 • Revolucion në kopësht - ju nuk keni parë asnjëherë një gjë të tillë!
 • Automatikisht do të zgjatet deri në 3 herë sa gjatësia e saj!
 • Automatikisht do të mbidhet në sekond, dhe shkon në përmasën origjinale!
 • Nuk përdridhet dhe nuk koklavitet
 • Shumë e fortë dhe rezistente, shumë e lehtë në peshë
 • Kompakte dhe nuk zë hapësirë
 • E gjithashme mund të përdoret për larjen e oborrit, makinës, për vaditjen e luleve etj

Përdorues të kënaqur

 •  Eshte me te vertete e vecante, nuk kisha para ndonjehere. Ne fakt, per mendimin tim kjo zorre do te beje revolucion dhe ne te vertete do te ndryshoje menyren e te menduarit qe njerezit kane per zorren e ujit. 

  Dan

 •  Me pelqen X-hose, sepse mund ta terheq kudo qe shkoj dhe eshte shume e lehte, ajo qe eshte fantastike tek X-hose ajo nuk perdridhet dhe koklavitet. 

  Al

 •  Nje karakteristike e vecante e Xhose eshte se ajo nuk ze shume hapesire. Nese ju nuk deshironi ta lini jashte, thjeshte mbidheni dhe vendoseni ne garazd dhe do ta shikoni se sa pak hapesire do te zere. 

  Brian

 •  E adhuroj Xhose sespe une vuaj nga artriti dhe kam shume dhimbje kyces. Une nuk mund te perdor zorren time te vjeter, por tani me Xhose une jam duke e shijuar serisht kopshtin tim. 

  Sonya

Si funksionon?

Dizajn 2në1 me material të fortë dhe rezistent dhe diameter të zgjerueshëm

X-hose me dizajnin e tij unik 2në1 prodhuar me materiale rezistent, gomë të brëndshme e cila zgjerohet dhe zorrë najloni në pjesën e jashtme e cila është e mbuluar me material shume rezistent dhe të fortë. Së bashku, zorrat do të bëjnë të mundur zgjerimin deri në 3 herë të përmasës origjinale.

Ju do të mahniteni sesi Xhose do të bejë punën tuaj me të thjeshtë dhe më të lehtë në shtëpi dhe në oborr. Xhose spërkat në mënyrë të fuqishme dhe kjo është perfekte për të pastruar dritare, makinat, për të vaditur lulet dhe shumë më tepër.

Është shumë e lehtë - Thjeshtë hapni çezmën

Hapni çezmën dhe Xhose do të zgjerohet menjëherë - hapni valvulen në fund dhe çdo gjë është gati, ju tani mund lani oborrin apo mund të vadisni kopshtin. Xhose do të mbidhet menjëherë dhe do të shkojë në pozicionin fillestar në momentin që ju do të mbyllni çezmën.

Avantazhet:

 • Revolucion në kopësht
 • zgjerohet automatikisht deri në 3 herë te gjatesine e saj,
 • mbidhet automatikisht në pak sekonda në gjatësinë origjinale,
 • nuk përdridhet, koklavitet dhe nuk ngec,
 • Shumë e fortë dhe e qendrueshme
 • Shumë e lehtë
 • E gjithanshme për çdo punë
 • Praktike dhe nuk zë shumë vend.

E përshtatshme për:

 • për çdo kopësht
 • shtëpi private
 • personat që zakonisht lajnë makinat në oborr
 • për të vaditur kopshtin
 • të larë rulotat ose varkat
 • kamping

Informacione Teknike:

 • X-hose është e përbërë nga: rrip i trashë poliestër, latex tuba, pajisje ABS plastike
 • X-hose punon në presionin e ujit 30-238 PSI (Presioni normal i ujit në shtëpi është 30-90 PSI)
 • Përshatet me çezmat standarte

X-hose është e disponueshme në dy përmasa:

 • X-hose - 7,5 m: e mbledhur ~ 3,1 m
 • X-hose - 22,5 m: e mbledhur ~ 8,5 m

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star