Nuk keni produkte në shportë

Provo

OFERTAT PO THËRRASIN

OFERTAT PO THËRRASIN - Deri në 60% ulje

Deri në 60% ulje

 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Fshesë Victoria Vac Rovus

Photo
Video
-20%

Fshesa Victoria Vac një fshesë shumëfunksionale thithëse dhe larëse - në një pajisje të vetme. Sillni një revolucion pastrimi në shtëpinë tuaj me 3-në-1 Victoria Vac - fshesë thithëse, fshesë dore dhe sistem i integruar larës e përshtatshme për të gjitha dyshemetë.

Fshesë Victoria Vac Rovus

Çmimi: 21,990 Lekë


Oferta: 17,490 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Fshesa Victoria Vac një fshesë shumëfunksionale thithëse dhe larëse - në një pajisje të vetme. Sillni një revolucion pastrimi në shtëpinë tuaj me 3-në-1 Victoria Vac - fshesë thithëse, fshesë dore dhe sistem i integruar larës e përshtatshme për të gjitha dyshemetë.

Më shumë
Detajet e produktit

Victoria Vac e gjithëanëshme

Fshesë thithëse e fuqishme me teknologji ciklonike

Dizajni ciklonik i fshesës me korrent pa depozita letra apo lecke për mbeturinat ju jep të gjithë fuqinë e nevojshme për të thithur pluhur, papastërtitë, flokët ose mbeturina. Ajri hyn me shpejtësi në ciklon dhe përshpejtohet më tej përmes kalimit të ajrit për të ndarë në mënyrë efektive pluhurin nga ajri.

Njësia e heqshme, pra fshesa e dorës, do të thotë që ju mund të pastroni kudo, me të njëjtën fuqi pa kabëll sikur te ishit duke pastruar me Victoria Vac të plotë.

Fuqia: 3.000 Rrotullime për minutë

Autonomi: 60 min

Rovus Victoria Vac

Për pastrim më të thjeshtë, më pak alergjen

Një sistem filtri me tre shtresa mund të kapë deri në 95% të të gjithë grimcave mikro, duke larguar alergjenët si polen, qimet e kafshëve shtëpiake dhe pluhurin nga shtëpia, duke ju ndihmuar ju dhe familjen tuaj të merrni frymë më lehtë. Filtri mund të lahet, dhe mund të ripërdoret shumë herë.

Rovus Victoria Vac

Furçë Turbo për pastrim më të shpejt

Thithja e fortë e teknologjisë ciklonike të vakumit shoqërohet me një furçë të fuqishme 3000 RPM turbo dhe furça anësore. Furça turbo jep performancë të fuqishme në dysheme dhe tapetë dhe mbledh të gjitha papastërtitë.

Rovus Victoria Vac

Sistem unik për larje

Ajo që e diferencon fshesën Victoria Vac nga fshesat e tjera thithëse është përdorimi i një sistemi unik edhe për larje, për të hequr njollat dhe papastërtitë nga dyshemeja gjatë pastrimit.

Me depozite uji me buton on/off nxjerr në mënyrë të barabartë ujin për të ruajtur lagështinë optimale në pastrim. Tani mund të fshini dhe lani me të njëjtën kohë, pasterti qe shkelqen në të gjitha llojet e dyshemeve, pa përdorimin e kimikateve të dëmshme.

Rovus Victoria Vac

E gjithëaneshme

Kombinim i dy nga punëve të përdritshme të shtëpisë – pastrimi dhe larja, tani me një pajisje të vetme, Rovus Victoria Vac do tju ndryshojë mënyrën tuaj të të pastruarit.

Rovus Victoria Vac
 • Rovus Victoria Vac

  Pa kabëll

  Kështu ju mund të pastroni në çdo lloj sipërfaqe dysheme apo tapete. Përdoret në shtëpi ose mund ta përdorni dhe jashtë për të pastruar makinën.

 • Rovus Victoria Vac

  Drita LED

  Drita LED është e pozicionuar në pjesën përpara furçës thithëse për t'ju siguruar që asnjë papastërti nuk do të ngelet mbi sipërfaqe.

 • Rovus Victoria Vac

  Furça anësore

  Kapni papastërtitë në cepa në mënyre perfekte. Duke punuar sëbashku me pajisjen bazë furca kryesore thith papastërtitë shpejt dhe thjeshtë.

 • Rovus Victoria Vac

  Koshi

  Ju nuk do të duhet të shqetësoheni për qese apo çanta për mbeturina, fshesa Victoria Vac është me sistem pa qese.

Bateri Li-ion

Bateria punon deri në 60 min, dhe ka një tregues të qartë me dritë. Bateria e rikarikueshme ju jep liri të plotë për ta përdorur dhe për të pastruar kudo që ju nevojitet, pa kabëll.

Informacione Shtesë

Seti përfshin:

 • Pajisjen bazë
 • Pajisja që përdoret si fshesë dore
 • Furçe turbo me motor
 • 2në1 furca me vrimë/furcë për pluhurat
 • Aksesori për tu varur në murë
 • Kabulli i karikimit
 • Depozitë uji
 • Pecetë (x1)
 • Manual përdorimi

Bateri Li-ion: ZL-826 0 S0722; 25,9 V; 2200 mAh; 56,98 Wh. Deri në 60 minuta përdorim.

Zhurma: < 80 dB

Rovus Victoria Vac

Vlerësimet e klientëve 5 Vlerësime

5

5 Vlerësime

Produktet 5

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rexhina

www.topshop.al

Nje blerje qe ja vlen te shpenzosh.
Nje blerje qe ja vlen te shpenzosh.

Rexhina

www.topshop.al

Nje blerje qe ja vlen te shpenzosh.
Nje blerje qe ja vlen te shpenzosh.

Mira

www.topshop.al

Super
Shume praktik ne perdorim. I lehte dhe i manovrueshem. pastron cdo detaj

Moza

www.topshop.al

cilesi shume e mire
Nje fshese e mrekullueshme dhe qe nuk me ze hapesire ne shtepi

Ana

www.topshop.al

super e kenaqur
Kam bere shume blerje ne kompanine tuaj dhe jam shume e kenaqur por me kete fshese mendoj qe kam bere zgjedhjen me te zgjuar :)

Produktet 5

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë