Nuk keni produkte në shportë

Provo

OFERTAT PO THËRRASIN

OFERTAT PO THËRRASIN - Deri në 60% ulje

Deri në 60% ulje

 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Shtresë Dormeo Aloe Vera 5 zona 4+1 Dormeo

Photo
Video

Shtresa Dormeo Aloe Vera me 5 zona 4 + 1 është një zgjidhje e shpejtë për të shtuar rehati dhe mbështetje për divanet ose ndonjë sipërfaqe të pakëndshme gjumi. Baza me material Orthocell™, shtresë formacell dhe 5 zona komforte përshtaten me trupin dhe ofrojnë mbështetjen dhe rehatinë e synuar. Trajtimi me Aloe Vera e bën mbulesën të butë në prekje. Trajtimi CleanEffect® siguron ambient higjenik gjumi.

Shtresë Dormeo Aloe Vera 5 zona 4+1 Dormeo
Nga 24,990 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Shtresa Dormeo Aloe Vera me 5 zona 4 + 1 është një zgjidhje e shpejtë për të shtuar rehati dhe mbështetje për divanet ose ndonjë sipërfaqe të pakëndshme gjumi. Baza me material Orthocell™, shtresë formacell dhe 5 zona komforte përshtaten me trupin dhe ofrojnë mbështetjen dhe rehatinë e synuar. Trajtimi me Aloe Vera e bën mbulesën të butë në prekje. Trajtimi CleanEffect® siguron ambient higjenik gjumi.

Më shumë
Detajet e produktit

Niveli i ri i rehatisë

Shtresa Dormeo Aloe Vera me 5 zona 4 + 1 është një mënyrë e shpejtë, e lehtë dhe ekonomike për një gjumë më të mirë gjatë natës. Thjesht vendoseni mbi dyshekun tuaj për të shijuar më shumë komoditet dhe mbështetje, ose përdorni atë për të bërë një shtrat rezervë nga një divan apo edhe në dysheme. Materiali Orthocell siguron mbështetje të shkëlqyeshme për trupin tuaj dhe trajtimi me Aloe vera në mbulesë e bën atë të butë dhe të këndshëm në prekje. Shtresa Aloe Vera Orthocell ™ 4 + 1 përfshin material Formacell, një sfungjer i butë i cili është zhvilluar posaçërisht për të garantuar mbështetje të mirë të pikave të adaptimit dhe mbetet elastike përgjithmonë, gjë që ndihmon për të na dhënë një komoditet të shkëlqyeshëm gjatë gjumit.

 • Materiali bazë Orthocell™ që merr formën e trupit dhe kështu zvogëlon pikat e presionit gjatë gjumit
 • 1 cm material Formacell për mbështetje të mirë të pikave kyçe
 • 5 zona për komoditet të personalizuar për kokën, qafën, shpinen, kofshët, këmbët dhe vithet
 • Materiali i mbulesës është i pasuruar me Aloe Vera për një ndjesi qetësuese dhe prekje tepër të butë
 • Mbulesa e sipërme është bërë nga 100% fibra të ricikluara
 • Mbulesa mund të hiqet dhe mund të lahet
 • Me trajtimin CleanEffect® për mbrojtje anti-bakteriale, anti-pluhur dhe anti-mikrob
 • Sistemi AirX Mesh për rritjen e frymëmarrjes që krijon një mjedis të freskët dhe të thatë gjumi
 • Në dispozicion në madhësi standarde duke filluar nga 70x190cm
 • E gjithëaneshme në përdorim në shtëpi dhe në natyrë - mbështetje dhe komoditet shtesë për gjumë
Dormeo Aloe Vera 5 Zones 4+1 Topper Dormeo Aloe Vera 5 Zones 4+1 Topper

Shikoni në brëndësi të shtresës

lartësia 4+1 cm

Dormeo Aloe Vera 5 Zones 4+1 Topper

Kliko mbi  për më shumë informacion.

 1. 4cm Sfungjer Orthocell™

  Përshtatet me trupin tuaj, ofron një mbështetje të shkëlqyeshme dhe siguron ajrosje.

 2. 1cm material Formacell

  Sfungjeri i qepur në mbulesë ndihmon në zvogëlimin e pikave të dhimbshme të presionit.

 3. Trajtuar me Aloe vera

  Trajtim natyral që e bën shtresën të butë në prekje dhe të këndshëm për të fjetur.

 4. Trajtim CleanEffect® për higjienë shtesë

  Për mbrojtje kundër baktereve, mikrobeve dhe marimangave, parandalon acarimin dhe alergjinë.

 5. Mbulesë që mund të hiqet dhe lahet për rritjen e nivelit të higjienës

  Mbulesa e sipërme e bërë nga 100% materiale të ricikluara.

 6. Sistemi i rrjetës AirX për më shumë ajrosje

  Kontribuon në ruajtjen e një temperature më të ulët (shmang mbinxehjen) duke pasur kështu një ambient të thatë dhe më të freskët gjumi.

 7. Nuk rrëshket

  Siguron që shtresa juaj do të rregullohet në mënyrë të sigurt dhe do të qëndrojë gjithmonë në vend.

 8. 5 zona unike për mbështetje maksimale

  Siguron mbështetjen e nevojshme për kokën, qafën, shpinën, kofshët, këmbët dhe vithet.

5 zona për shtrirjen e duhur të shtyllës kurrizore dhe mbështetjen maksimale

 • Dizajni unik me 5 zona që ju siguron mbështejten e duhur për kokën dhe qafën, shpinën, kofshët, këmbët dhe vithet.
 • Kjo zvogëlon pikat e presionit në trupin tuaj, duke ju ndihmuar të arrini rregullimin e duhur të shtyllës kurrizore dhe një gjumë të mrekullueshëm gjatë natës, kështu që të zgjoheni të qetë, të freskët dhe pa dhimbje.

Dormeo Aloe Vera 5 Zones 4+1 Topper

 • ZONA E KOKËS & QAFËS
 • ZONA E BUSTIT
 • ZONA E VITHEVE
 • ZONA E KOFSHËVE
 • ZONA E KËMBËVE & PULPAVE
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 1. ZONA E KOKËS & QAFËS
 2. ZONA E BUSTIT
 3. ZONA E VITHEVE
 4. ZONA E KOFSHËVE
 5. ZONA E KËMBËVE & PULPAVE

Aloe Vera për butësinë natyrore

 • Sipërfaqja e pjesës së sipërme është e pasuruar me trajtim natyral Aloe Vera, që rigjeneron materialin dhe e bën atë të lemuar dhe të butë në prekje.
 • Bima Aloe Vera është e njohur për efektet e saj antibakteriale, anti-inflamatore dhe efekte të tjera të tilla si përtëritja e qelizave të lëkurës.
 • Karakteristikat rigjeneruese të Aloe Vera do t'ju ndihmojnë të bëni gjumë të qetë çdo natë.
Dormeo Aloe Vera 5 Zones 4+1 Topper

Një sipërfaqe e shëndetshme gjumi është një sipërfaqe higjenike gjumi

 • Dormeo Aloe Vera 5 Zones 4+1 Topper

  Sfungjer Orthocell™

  • Ajroset lehësisht, duke mbajtur kështu një mjedis të freskët gjumi
  • Parandalon mbinxehjen ose grumbullimin e lagështisë
 • Dormeo Aloe Vera 5 Zones 4+1 Topper

  Trajtimi CleanEffect®

  • Mbrojtje anti-mikrobe
  • Mbrojte anti-bakteriale
  • Mbrojtje kundra pluhurave
 • Dormeo Aloe Vera 5 Zones 4+1 Topper

  Sistem AirX

  • Siguron qarkullim të ajrit
  • Ndihmon në ruajtjen e një temperature më të ulët

Eko miqësore dhe rezistente

 • Mbulesa e sipërme e shtresës është bërë nga 100% fibra poliesteri të ricikluara, duke e bërë atë miqësore me gjumin tuaj dhe mjedisin.
 • Polieseri i ricikluar siguron që prodhimi ynë i shtresës të ketë një ndikim më të vogël në mjedis. Nuk kërkon naftë të re për të krijuar dhe zvogëlon gjurmën e karbonit.
 • Në këtë mënyrë ne kujdesemi për të ardhmen dhe planetin tonë.
Dormeo Aloe Vera 5 Zones 4+1 Topper Dormeo Aloe Vera 5 Zones 4+1 Topper

Praktike dhe e dobishme kudo

 • Dormeo Aloe Vera 5 Zones 4+1 Topper

  Përdorni shtresën për ta bërë divanin tuaj një vend të rehatshëm për të fjetur.

 • Dormeo Aloe Vera 5 Zones 4+1 Topper

  Merrni atë në kamping për më shumë rehati kur udhëtoni.

 • Dormeo Aloe Vera 5 Zones 4+1 Topper

  Perfekte si një shtresë për ambjentin ku luajnë fëmijët ose një dyshek ushtrimesh për stërvitjen tuaj.

 • Dormeo Aloe Vera 5 Zones 4+1 Topper

  Shtrojeni në shtratin tuaj për rehati të menjëhershme. Ideale për konviktet e studentëve, për të përmirësuar komoditetin dhe higjienën.

Mblidhe dhe ruaje

 • Shtresa Aloe Vera me 5 zona 4 + 1 vjen me një çantë praktike për ruajtje kur nuk përdoret.
 • Lehtë për tu mbështjellë, transportuar dhe ruajtur ose lëvizur në një ambjent tjetër.
Dormeo Aloe Vera 5 Zones 4+1 Topper Dormeo Aloe Vera 5 Zones 4+1 Topper Dormeo Aloe Vera 5 Zones 4+1 Topper Dormeo Aloe Vera 5 Zones 4+1 Topper Dormeo Aloe Vera 5 Zones 4+1 Topper Dormeo Aloe Vera 5 Zones 4+1 Topper Dormeo Aloe Vera 5 Zones 4+1 Topper

Vendosja është e shpejtë dhe e thjeshtë

Shtresa juaj e re do të vijë në shtëpinë tuaj e paketuar në vakum. Të gjithë shtresat tona janë të kompresuara dhe të mbyllura në vakum falë procesit tonë eko-miqësor dhe mbrojtjes gjatë transportimit.

 • 1
  Unpacking Topper - Step 1

  Prisni me gërshëre qesen e paketimit. Kujdes mos përdorni thikë.

 • 2
  3
  Unpacking Topper - Step 2 and 3

  Hapni shtresën mbi kolltuk ose mbi dyshek. Pritini me kujdes qesen plastike përgjatë skajeve dhe hiqni qesen plastike.

 • 4
  Unpacking Topper - Step 4

  Lëreni të hapur për 6 orë për të marrë formën e duhur.

Të dhëna teknike
Bërthama Orthocell foam™
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa 100% polyester, Formacell
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë