Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Argjile për pastrim Shadazzle Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-86%

Pastroni lavamanin, furrën apo banakun e kuzhinës tuaj nga Yndyrat e djegura dhe pislleqet e tjera me Shadazzle i cili do të bëjë që çdo njollë të zhduket. Pastroni shtëpinë tuaj pa kimikate, me pastrues 100% natyral. Sekreti i Top Shop Shadazzle është argjila e bardhë e fuqishme që heq çdo njollë nga çdo sipërfaqe

Argjile për pastrim Shadazzle Top Shop

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Pastroni lavamanin, furrën apo banakun e kuzhinës tuaj nga Yndyrat e djegura dhe pislleqet e tjera me Shadazzle i cili do të bëjë që çdo njollë të zhduket. Pastroni shtëpinë tuaj pa kimikate, me pastrues 100% natyral. Sekreti i Top Shop Shadazzle është argjila e bardhë e fuqishme që heq çdo njollë nga çdo sipërfaqe

Më shumë
Detajet e produktit

Si e pastroni lavamanin, furrën apo banakun e kuzhinës tuaj? Yndyrat e djegura mund të jenë një punë vërtet e vështirë! Mos e humbni kohën tuaj me fërkim të njollave me pastrues joefikas dhe me kimikate, përdorni Top Shop Shadazzle! Top Shadazzle do të bëjë që çdo njollë të zhduket. Pastroni shtëpinë tuaj pa kimikate, me pastrues 100% natyral. Sekreti i Top Shop Shadazzle është argjila e bardhë e fuqishme që heq çdo njollë nga çdo sipërfaqe.

Dhe si të pastrohet me Top Shadazzle?

Është shumë e lehtë, thjeshte njomni sfungjerin- ferko - fshij. Heq grimcat, ndryshkun dhe gëlqeren. Fantastike për pastrimin e furrës, sobës apo zgarës. Gjithashtu mund te perdoret per pastrimin e mobiljeve te kopshtit për sezonin e ri ose per te pastruar gomen e atleteve apo kepuceve. Ka kaq shumë mënyra për të përdorur Top Shop Shadazzle , një domosdoshmëri në çdo shtëpi.

Top Shadazzle Shop nuk ka ndonjë datë skadence, pasi përbërësi kryesor i saj është argjila natyrale.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë