Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Set stervitjeje iGym

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Një set i përsosur për çdo lloj stërvitje në shtëpi, palestër apo jashtë saj, përfshin brezin me xhepa praktikë, shishe uji 500 ml, pedometër & dy pesha prej 0.5 kg.

Set stervitjeje iGym

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 1,495 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Një set i përsosur për çdo lloj stërvitje në shtëpi, palestër apo jashtë saj, përfshin brezin me xhepa praktikë, shishe uji 500 ml, pedometër & dy pesha prej 0.5 kg.

Më shumë
Detajet e produktit

Një set i përsosur për çdo lloj stërvitjeshtëpi, jashtë apo në palestër, përfshin një rrip brezi me xhepa praktikë, shishe uji 500 ml, pedometër dhe dy pesha prej 0.5 kg.

Avantazhet

 • Për në shtëpi, jashtë apo në palestër
 • E përsosur për çdo lloj stërvitje
 • Paketim tërheqës
 • Shishe uji pa përmbajtje BPA

Essential Work-Out Set

Informacione Shtesë

Avantazhet

 • Për në shtëpi, jashtë apo në palestër
 • E përsosur për çdo lloj stërvitje
 • Paketim tërheqës
 • Shishe uji pa përmbajtje BPA
Të dhëna teknike
Pesha 1,36 kg

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star