Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Seti per lyerje 4 cope Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Seti për lyerje me 4 copë ofron një zgjidhje perfekte për muret dhe tavanet. Kjo do të bëjë lyerjen tuaj më të shpejtë,profesionale, dhe më të lehtë.

Seti per lyerje 4 cope Top Shop

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 590 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Seti për lyerje me 4 copë ofron një zgjidhje perfekte për muret dhe tavanet. Kjo do të bëjë lyerjen tuaj më të shpejtë,profesionale, dhe më të lehtë.

Më shumë
Detajet e produktit

Lyeni shtëpinë tuaj si një profesionist i vertetë

Seti për lyerje me 4 copë ofron një zgjidhje të madhe për muret dhe tavanet. Kjo do të bëjë lyerjen tuaj më të shpejtë, më profesionale, dhe më të lehtë. Rulonët dhe furça mund të lahen dhe të ripërdoren.

Kiti prej 4 copësh përfshin një rulon akrilik me gjatësi 23 cm me dorezë 10 cm të gjatë, një rulon me gjatësi 10 cm e mbuluar me akrilik me dorezë 5 cm të gjatë, një furçë me gjatësi 5 cm dhe një tabaka plastike. Kjo do të thotë që ju do të merrni dy rulonë boje të ndryshme dhe një penel shtesë për pjesët e vështira.

Seti i lyerjes është një kit i madh për të gjithë me të cilën mund të kryeni korrigjime të vogla ose të lyeni të gjithë dhomën.

Painting Kit 4pcs

Informacione Shtesë

Avantazhet

 • zgjidhje ideale për muret dhe tavanet
 • bën punët tuaja të lyerjes shumë shpejtë, më profesionale, dhe më të lehta
 • lahet dhe ripërdoren
 • ju do të merrni dy rulonë boje të ndryshme me mbulesë të heqshme
 • set perfekt për të gjithë ata që duan ti kryejnë vetë punët e lyerjes
 • ju lejon të bëni korrigjime të vogla lyerjeje ose lyerje të të gjithë dhomës
 • i lehtë për t'u përdorur
 • produkt i mirë për çmimin e tij

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star