Nuk keni produkte në shportë

Provo

Transporti Falas

Transporti Falas Për porosi mbi 6.990 Lekë

Për porosi mbi 6.990 Lekë

 
 
[banner_timer]
 

Seti per larje pjatash Top Shop Easy Dish

Photo
Video
-50%

Easy Dish ju ndihmon të lani pjatat dhe gotat shumë herë më shpejt dhe pa u lodhur, dhe në të njëjtën kohë duke harxhuar vetëm shumë pak ujë. Kurseni ujë, kurseni detergjent lani enët me Easy Dish.

  • Koshi me dy ndarje
  • Furça për larjen e pjatave, lugëve, pirunjve dhe thikave
  • Furça për larjen e gotave, filxhanëve dhe shisheve
Seti per larje pjatash Top Shop Easy Dish

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 1,745 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi është afatgjatë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Easy Dish ju ndihmon të lani pjatat dhe gotat shumë herë më shpejt dhe pa u lodhur, dhe në të njëjtën kohë duke harxhuar vetëm shumë pak ujë. Kurseni ujë, kurseni detergjent lani enët me Easy Dish.

  • Koshi me dy ndarje
  • Furça për larjen e pjatave, lugëve, pirunjve dhe thikave
  • Furça për larjen e gotave, filxhanëve dhe shisheve
Më shumë
Detajet e produktit

Kurseni ujë, kurseni detergjent me EASY DISH

Easy Dish ju ndihmon të lani enët shumë herë më shpejt dhe pa u lodhur, dhe në të njëjtën kohë duke harxhuar vetëm shumë pak ujë. Kurseni ujë, kurseni detergjent lani enët me Easy Dish.

Pastrimi i gotave është me të vërtetë një punë e sikletshme, por me Easy Dish është shumë e thjeshtë -  thjeshtë zhyteni gotën dhe rrotullojeni, ju mund të pastroni të gjitha llojet e gotave duke filluar nga ato të mëdhat e deri ke ato më të voglat. Dizajni unik i Easy Dish pastron në të njejtën kohe të dyja anet e enëve. Me Easy Dish ju nuk do të thyeni më asnjë gotë apo pjatë.

EASY DISH

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

doriana

www.delimano.al

27/07/2016

superrrr
Shume e mire per perdorim...... dhe praktike

Produktet 1