Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Seti i bizhuterive Laura Amatti

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-91%
Set bizhuterish një varëse dhe një byzylyk, një aksesor perfekt për çdo femër që dëshiron të duket bukur dhe të ndjehet mirë.
Seti i bizhuterive Laura Amatti

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 305 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë
Set bizhuterish një varëse dhe një byzylyk, një aksesor perfekt për çdo femër që dëshiron të duket bukur dhe të ndjehet mirë.
Më shumë
Detajet e produktit

Set bizhuterish një varëse dhe një byzylyk, një aksesor perfekt për çdo femër që dëshiron të duket bukur dhe të ndjehet mirë.

Info rreth produktit:

  • Gjatësia e varëses: 50-58 cm
  • Diametri i byrzylykut: 7 cm, gjërësia: 3 mm
  • Madhësia e fluturës: 2 cm x1,2 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia