Nuk keni produkte në shportë

Provo

Set Baterish AAA

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Seti i baterive AAA Rovus përfshin 4 bateri të rikarikueshme shumë cilësore për përdorim të përditshëm dhe profesional.

Set Baterish AAA

Çmimi: 990 Lekë


Oferta: 198 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Seti i baterive AAA Rovus përfshin 4 bateri të rikarikueshme shumë cilësore për përdorim të përditshëm dhe profesional.

Më shumë
Detajet e produktit

Burim i fuqishëm dhe i sigurtë energjie

Seti i baterive AAA Rovus ka aftesinë të vë në punë praktikisht çdo lloj pajisje e cila punon me bateri në shtëpi: dritë dore, tastiere kompjuteri, maus, lojra të ndryshme, pajisje shtëpiake, kamera, aparat dixhital dhe shumë aksesorë të tjerë.

Bateritë punojnë në mënyrë perfekte edhe në temperatura të ulta, kështu ju mund ti përdorni edhe gjatë dimrit pa u shqetësuar.

Seti përfshin:

4 bateri AAA të rikarikueshme.

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

BiD (logo artistike)

www.topshop.al

Maksimal...
Mjaftë të mira. Kanë parametra korrekte në punë.

Produktet 1