Nuk keni produkte në shportë

Provo

Set Baterish AA Rovus AA

Photo
Video

4 bateri të rikarikueshme Rovus me një kapacitet të lartë, një set ideal për përdorim të përditshëm dhe profesional, qindra cikle karikimi dhe aftësi për të ruajtur fuqinë edhe pas shumë vite përdorimi.

Set Baterish AA Rovus AA
1,290 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

4 bateri të rikarikueshme Rovus me një kapacitet të lartë, një set ideal për përdorim të përditshëm dhe profesional, qindra cikle karikimi dhe aftësi për të ruajtur fuqinë edhe pas shumë vite përdorimi.

Më shumë
Detajet e produktit

Burim i fuqishëm dhe i sigurtë energjie

Seti i baterive AA Rovus ka aftesinë të vë në punë praktikisht çdo lloj pajisje e cila punon me bateri në shtëpi: dritë dore, tastiere kompjuteri ose maus, lojra me wireless, pajisje shtëpiake, kamera dhe aparat dixhital dhe shumë aksesorë të tjerë.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star