Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Set aksesorësh për fshesën Victoria Vac Rovus

Photo
Video
-30%

Ruani fuqinë pastruese të fshesës Victoria Vac me këtë set të dobishëm të aksesorëve që do t'ju ndihmojë të mbani shtëpinë tuaj në gjendjen më të mirë dhe më të shëndetshme. Seti përfshin dy peceta mikrofibër shumë thithëse, për të ndihmuar në pastrimin e derdhjeve dhe njollave. Gjithashtu ka një filtër që largon alergjenët dhe irrituesit nga ajri, duke ju lejuar ju dhe familjen tuaj të merrni frymë më lehtë.

Set aksesorësh për fshesën Victoria Vac Rovus

Çmimi: 990 Lekë


Oferta: 693 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  9-16 ditë pune.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Ruani fuqinë pastruese të fshesës Victoria Vac me këtë set të dobishëm të aksesorëve që do t'ju ndihmojë të mbani shtëpinë tuaj në gjendjen më të mirë dhe më të shëndetshme. Seti përfshin dy peceta mikrofibër shumë thithëse, për të ndihmuar në pastrimin e derdhjeve dhe njollave. Gjithashtu ka një filtër që largon alergjenët dhe irrituesit nga ajri, duke ju lejuar ju dhe familjen tuaj të merrni frymë më lehtë.

Më shumë
Detajet e produktit

Dysheme më të pastra, ajër më i freskët

Një shtëpi e pastër është një shtëpi e shëndetshme, pa papastërti, pluhur dhe alergjen që shkaktojnë sëmundje dhe probleme të frymëmarrjes Shtoni këtë set me 3 aksesore per fshesen Rovus Victoria Vac për ta mbajtur shtëpinë tuaj më të pastër dhe ajrin më të freskët, kështu që ju dhe familja mund të shijojë një mjedis më të shëndetshëm.

Peceta ultra-thithëse për tu pastruar thellë

Seti vjen me dy lecka mikrofibre për t'u siguruar që fshesa Rovus Victoria Vac është tashmë gati për ta mbajtur shtëpinë tuaj pa njolla. Mikrofibrat i bëjnë këto peceta ultra-thithëse, dhe të afta të bëjnë punë të shpejtë të derdhjeve, njollave dhe rrëmujave të tjera. Lahen në lavatriçe dhe ripërdoren përsëri, janë jashtëzakonisht të qëndrueshme dhe zgjasin shumë dhe janë një shtesë e shkëlqyeshme për koleksionin tuaj të pastrimit.

Një filtër për ajër më të pastër

Seti përfshin gjithashtu një filtër të krijuar posaçërisht për të mbajtur shtëpinë tuaj pa alergjen dhe irritues, duke kapur deri në 95% të të gjitha mikropjesezave të marra nga vakumi dhe duke nxjerrë vetëm ajrin e pastër përsëri në dhomë. Hiqni polenin, qimet e kafshëve shtëpiake dhe pluhurin dhe lini familjen tuaj të marrë frymë më lehtë në shtëpi.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star