Black Friday Veror?

Black Friday Veror? Mos humbisni çmimet marramëndëse

Mos humbisni çmimet marramëndëse

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Serum kundra dhimbjeve përpara depilimit Wellneo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-90%

Wellneo ju prezanton serumin freskues dhe parandalues dhimbjesh i cili aplikohet përpara çdo depilimi. Plotësisht natyral dhe i përbërë nga vajra bimore, një formulë plotësisht e sigurte e cila ju ndihmon në depilim për parandalimin e dhimbjeve dhe irritimin e lëkurës. Ju mund ta përdorni për këmbët, bikini, sqetulla dhe krah. 

Serum kundra dhimbjeve përpara depilimit Wellneo

Çmimi: 1,490 Lekë


Oferta: 149 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Wellneo ju prezanton serumin freskues dhe parandalues dhimbjesh i cili aplikohet përpara çdo depilimi. Plotësisht natyral dhe i përbërë nga vajra bimore, një formulë plotësisht e sigurte e cila ju ndihmon në depilim për parandalimin e dhimbjeve dhe irritimin e lëkurës. Ju mund ta përdorni për këmbët, bikini, sqetulla dhe krah. 

Më shumë
Detajet e produktit

Zgjidhja perfekte për depilim pa dhimbje

Depilimi - një fjalë që mbase shumica e meshkujve nuk e kuptojnë dhe shumica e femra janë të friksuara vetëm kur e dëgjojnë. PSE? Sepse ka dhimbje. Por pse vazhdojmë të lëndojmë veten herë pas here? Sepse depilimi është shumë herë me efektiv në krahasim me rruajtjen me brisk ose me kremra për depilim, dhe lëkura jonë do të qëndrojë e bute për javë me rradhë. Nëse do të kishte një zgjidhje për dhimbjen .......

Depilim pa stres dhe pa dhimbje

Për një depilim pa dhimbje ne ju prezantojmë me serumin Wellneo i cili lehtëson dhimbjet dhe përdoret para se ju të filloni depilimin. Ndryshe nga kremrat anestezik, të cilët janë të rrezikshëm dhe mund të përdoren vetëm me këshillen e mjekut, ky serum është plotësisht i sigurtë dhe me një formulë freskuese e cila është e krijuar vetëm me bazë vajrash bimorë.

Formulë plotësisht natyrale, e sigurtë për lëkurën tuaj

Serumi Wellneo është zgjidhja më e mirë, praktike, e rehatshme dhe higjenike gjatë proçesit të deplimit. Ndihmon në zvogëlimin e dhimbjeve të pakëndshme gjatë proçesit të depilimit dhe irritimit të lëkure pas deplimit. Falë formulës plotesisht natyrale, është shumë e sigurtë në përdorim dhe mund të përdoret në zonën e këmbëve, bikini, krah dhe sqetulla.

Serumi Wellneo parandalon dhimbjet, dhe aplikohet para deplimit për t'ju ndihmuar:

  • zbut dhe ushqen lekurën para depilimit
  • zvogëlon dhimbjet gjatë depilimit
  • nuk lejon enjtjen gjatë deplimit
  • zvogëlon irritimin pas depilimit

Me efekt të ngjashëm me ato të kremrave anestezik, por sigurisht pa rezikun që ato kanë, ky serum do t'ju ndihmojë gjatë proçesit të depilimit për të mos ndjerë dhimbje. Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë. Prisni që serumi të përthithet plotesisht nga lëkura dhe më pas mund të vazhdoni me deplimin - por këtë herë pa dhimbje!

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Krem cilesor

www.topshop.al

Cilesor
Eshte shum i mire

Produktet 1

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë