Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Rulona ngjitës Schticky

Photo
Video
-33%
Pastron menjëherë dhe lehtësisht mbi çdo pëlhurë dhe çdo sipërfaqe. Eleminoni pluhurin, heq qimet e kafshëve shtepiake dhe papastertitë ne çdo ambjent.
Rulona ngjitës Schticky

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 1,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 4
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë
Pastron menjëherë dhe lehtësisht mbi çdo pëlhurë dhe çdo sipërfaqe. Eleminoni pluhurin, heq qimet e kafshëve shtepiake dhe papastertitë ne çdo ambjent.
Më shumë
Detajet e produktit

Pastron menjëherë, lehtësisht dhe me efikasitet mbi çdo pëlhurë dhe çdo sipërfaqe. Heq qimet e kafshëve, leshin, pluhurin nga rrobat, dyshemeja, palltot, pluhurin nga makina apo nga çdo sipërfaqe e ashpër.

Avantazhet:

 • Shumë përdorimshe,
 • e perbere nga silikon special,
 • për mobilje, për grimcat e ushqimeve, për pëlhurat dhe qimet e kafshëve shtëpiake,
 • për pëlhura leshi dhe kadife,
 • e lehtë në përdorim,
 • kurseni paratë tuaj duke e përdorur këtë produkt .

Ju do të merrni 3 madhësi të ndryshme të Schticky! Pastroni me shpejtësi me Schticky!

 

Informacione Teknike:

Ruloni Nr. 1

 • Ø- 5.5 cm
 • Gjatësia- 10 cm

Ruloni Nr. 2

 • Ø- 5 cm
 • Gjatësia - 19 cm

Ruloni Nr.3

 • Ø- 2 cm
 • Gjatësia- 7 cm

Zgjatet deri ne 81 cm.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star