Nuk keni produkte në shportë

Provo

Rrjetë magnetike kundra insekteve Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Jeni të lodhur dhe bezdisur nga mushkonjat? Rrjeta magnetike e cila vendoset në çdo dritare do të ndalojë të gjitha insektet të futen brënda e kështu ju do të shijoni ajrin e freskët që futet në shtëpi. 100% efektive dhe pa kimikate, një zgjidhje e cila do t'ju marrë vetëm 5 minuta kohë për tu vendosur - pa ngjitëse dhe pa shpime muresh - thjeshtë prijeni në madhësinë që ju duhet dhe kapet me magnet.

Rrjetë magnetike kundra insekteve Top Shop

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 398 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Jeni të lodhur dhe bezdisur nga mushkonjat? Rrjeta magnetike e cila vendoset në çdo dritare do të ndalojë të gjitha insektet të futen brënda e kështu ju do të shijoni ajrin e freskët që futet në shtëpi. 100% efektive dhe pa kimikate, një zgjidhje e cila do t'ju marrë vetëm 5 minuta kohë për tu vendosur - pa ngjitëse dhe pa shpime muresh - thjeshtë prijeni në madhësinë që ju duhet dhe kapet me magnet.

Më shumë
Detajet e produktit

Shijoni netët e verës pa u bezdisur nga insektet

Dëshironi të mbani hapur dritaret gjatë netëve të nxehta të verës, por e dini që të gjitha insektet do t'ju bezdisin dhe do t'ju futen brënda në shtëpi. Jeni lodhur duke fikur dhe ndezur dritat për të gjetur një mënyrë për ti larguar ato?

Ju prezantojmë me Top Shop Mosquito Stop, një rrjetë magnetike praktike e cila vendoset në dritare dhe ju lejon të shijoni një darkë të qetë apo një ndeshje futbolli pa praninë e insekteve fluturuese të cilat janë të bezdisshme.

Top Shop Mosquito Stop

Është 100% efektive dhe nuk lejon asnjë insekt të futet brënda në shtëpi

Rrjeta e insekteve ështe praktike dhe një zgjidhje e shpejtë. Prodhuar me materiale rezistente dhe cilësore, dhe në mënyrë mekanike do të parandalojë të gjitha insektet të futen brënda. Falë materialit dhe dëndësisë së qepjes, nuk i lejon asnjë hapësirë insekteve për tu futur brënda në shtëpi dhe është 100% efektive ndaj:

 • Top Shop Mosquito Stop

  Mushkonjave

 • Top Shop Mosquito Stop

  Mizave

 • Top Shop Mosquito Stop

  Fluturave

 • Top Shop Mosquito Stop

  Grerëzave

 • Top Shop Mosquito Stop

  Buburrecave

Mund të përdoret në çdo dritare

Rrjeta e insekteve është e përshtatshme për çdo lloj dritare në shtëpi apo zyrë. Përshtatet pothuajse me çdo madhësi dhe formë dritareje.

Thjeshtë prijeni në madhësinë që ju duhet dhe mund të vendoset shumë lehtësisht dhe pa e dëmtuar kornizën e dirtares.

Tani mund të mbroni fëmijën tuaj kur fle apo të shijoni ajrin e pastër gjatë mbrëmjes, pa praninë e insekteve të bezdisshme.

Top Shop Mosquito Stop

Është shumë e thjeshtë për tu montuar - do ju marrë më pak se 5 minuta kohë

Montimi i rrejtës magnetike është si një shëtitje në park. Ju mund ta bëni atë për më pak se 5 minuta pa u munduar dhe pa vegla, ngjitës apo trapan për të shpuar muret. Sekreti qëndron në 8 setet e magnetëve të cilat janë shumë të forta, të cilat sigurojnë që ajo të mos lëvizë pasi ju ta vendosni.

Ju mund ta montoni në 4 hapa të thjeshtë:

 • 1
  Top Shop Mosquito Stop

  Prsini rrjetën në madhësinë e duhur

 • 2
  Top Shop Mosquito Stop

  Vendosni magnetet në cepat e rrjetës

 • 3
  Top Shop Mosquito Stop

  Hiqni dhe ngjisni metalin vetëngjitës

 • 4
  Top Shop Mosquito Stop

  Puthitini

Hiqet dhe vihet në pak sekonda

Rrjeta është shumë e thjeshtë për tu vendosur dhe për tu hequr dhe nuk dëmton dritaren. Pasi ta keni vendosur, ju mund ta hiqni dhe ta vendosni sa herë të dëshironi.

Pa kimikate dhe aroma të pakëndshme

Më në fund mund të harroni sprucuesët e dëmshëm apo qirinjt aromatik të cilat nuk janë shumë efektiv. Me rrjetën e insekteve ju do të parandaloni insektet të futen brënda në shtëpi dhe ato mund të fluturojnë të qeta në natyrë larg fëmijëve dhe kafsheve shtëpiake.

Ju do të mbroni familjen tuaj në një mënyrë krejtësisht natyrale dhe do të bëni një gjumë të qetë pa u shqetësuar për mizat apo mushkonjat.

Top Shop Mosquito Stop
Informacione Shtesë

Informacione mbi produktin:

 • Përmasa: 1,3m x 1,5m
 • Materiali: 100% poliestër
 • Seti përfshin: 1x Rrjetë për mushkonjat, 8 sete magnetësh dhe 1 manual përdorimi
Top Shop Mosquito Stop
Të dhëna teknike
Përmasat 1,3m x 1,5m

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star