Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Rrip Fit U Wellneo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-60%

Rripi i mesit Wellneo® Fit U ndihmon në transformimin e trupit tuaj, në një trup me muskuj dhe të gjithë do të kthejnë kokën kudo që të shkoni. Rripi efikas i belit skalit siluetën tuaj duke stimuluar djersitje gjatë stërvitjes. Ne rekomandojmë ta kombinoni atë me streçet Wellneo® Fit U për një trup që gjithmonë e keni dëshiruar.

Rrip Fit U Wellneo

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 790 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Rripi i mesit Wellneo® Fit U ndihmon në transformimin e trupit tuaj, në një trup me muskuj dhe të gjithë do të kthejnë kokën kudo që të shkoni. Rripi efikas i belit skalit siluetën tuaj duke stimuluar djersitje gjatë stërvitjes. Ne rekomandojmë ta kombinoni atë me streçet Wellneo® Fit U për një trup që gjithmonë e keni dëshiruar.

Më shumë
Detajet e produktit

Arrini me lehtësi qëllimet tuaja të dobësimit

Ne e kuptojmë që arritja e potencialit tuaj të fitnesit ishte e vështirë në muajt e fundit. Me rripin e mesit Wellneo® Fit U, shpejt mund të tonifikoni trupin tuaj dhe të digjni kalori shtesë. Kombinojeni atë me streçet Wellneo® Fit U që vjen i pajisur me një pajisje EMS që mbulon pjesët e trupit tuaj (vithet, kofshët dhe barkun).

Wellneo Fit U Waist

Ja se çfarë e bën rripin e mesit Wellneo® Fit U një produkt kaq të shkëlqyeshëm:

 • Ofron një mënyrë të shpejtë dhe të lehtë për të formuar dhe tonifikuar muskujt
 • Bërë nga material me cilësi të lartë që stimulon djersitjen
 • Duke qenë i lehtë dhe i rehatshëm, lejon një gamë të plotë të lëvizjes gjatë stërvitjeve
 • Rrip mesi Fit U mund ta kombinoni me EMS për formimin e shpejtë dhe efikas të barkut
 • Vetëm 15-30 minuta përdorim ditor jep rezultate të shkëlqyera
Wellneo Fit U Waist

Si funksionon rripi i mesit Wellneo® Fit U?

Rripi i mesit Wellneo® Fit U ju ndihmon të djersiteni më shumë pa vizituar palestrën tuaj. Rripi i mesit është bërë nga materiale shumë cilësore që rregullojnë formën tuaj natyrore dhe sigurojnë një komoditet të shkëlqyeshëm. Një përshtatje fantastike që mban gjithçka në vendin e saj dhe i jep barkut formën që keni ëndërruar gjithmonë.

 • Wellneo Fit U Waist

  Stërvitje aktive

 • Wellneo Fit U Waist

  Stërvitje e ngadaltë

Komod, fleksibël, i butë dhe miqësor ndaj lëkurës

Falë materialit cilësor rripi i mesit Wellneo® Fit U ofron rehati fleksibile, të butë dhe miqësore me lëkurën. Sekreti i tij qëndron në filmin e argjendit të teknologjisë së lartë, një material prodhues i nxehtësisë që është më i lehtë dhe më efektiv se neopreni standard. I papërshkueshëm nga era dhe i papërshkueshëm nga uji, ky rrip gjithashtu përmban rezistencë ndaj konsumimit, duke e bërë atë jashtëzakonisht të qëndrueshëm. Kur është koha për ta pastruar, thjesht hidheni dhe lajeni në lavatriçe.

Wellneo Fit U Waist

Kombinojeni atë me streçet dobësuese Wellneo® Fit U për rezultatet më të mira

Shitet si një shtesë, streçet dobësuese Wellneo® Fit U vijnë të pajisura me një pajisje EMS ( Elektro-Stimulimi i Muskujve) që jep impulse elektrike përmes 4 blloqeve të xhelit. Pajisja EMS ju lejon të përfshiheni në kontraksione të thella, intensive dhe të plota muskulore. Gjëja më e veçantë është që trupi juaj nuk e di ndryshimin midis një tkurrje vullnetare dhe një të stimuluar elektrik.

Studime të shumta e lidhin EMS me rritjen e muskujve, tonifikimin, madje dhe rritjen e qarkullimit të gjakut ne muskuj për rikuperim më të shpejtë.

Wellneo Fit U Waist

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia