Nuk keni produkte në shportë

Provo

Rrip Mesi Levine'S Dr. Levine's

Photo
Video
-75%

Rrip mesi Levine's është produkt magnetik që mund të ndihmojë me fuqinë e tij magnetike për të: lehtësuar parehatinë në gju, dore, shpinë, lehtësimin e tensionit të muskujve, zvogëlimin e ënjtjes për shkak të ndrydhjeve ose dëmtimeve të tjera. Rripi i mesit Levine përmban 16 magnet, të cilët janë pozicionuar në mënyrë të barabartë në të gjithë panelin e pasëm. 

Rrip Mesi Levine'S Dr. Levine's

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 750 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Rrip mesi Levine's është produkt magnetik që mund të ndihmojë me fuqinë e tij magnetike për të: lehtësuar parehatinë në gju, dore, shpinë, lehtësimin e tensionit të muskujve, zvogëlimin e ënjtjes për shkak të ndrydhjeve ose dëmtimeve të tjera. Rripi i mesit Levine përmban 16 magnet, të cilët janë pozicionuar në mënyrë të barabartë në të gjithë panelin e pasëm. 

Më shumë
Detajet e produktit

Rrip mesi Levine's është produkt magnetik që mund të ndihmojë me fuqinë e tij magnetike për të: lehtësuar parehatine në gju, dore, shpinë, lehtësimin e tensionit të muskujve, zvogëlimin e ënjtjes për shkak të ndrydhjeve ose dëmtimeve të tjera. Rripi i mesit Levine përmban 16 magnet, të cilët janë pozicionuar në mënyrë të barabartë në të gjithë panelin e pasëm. Bërë nga materiale me cilësi të lartë dhe sigurohet lehtësisht me një mbyllje Velcro®.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia