Nuk keni produkte në shportë

Provo

Transporti Falas

Transporti Falas Për porosi mbi 6.990 Lekë

Për porosi mbi 6.990 Lekë

 
 
[banner_timer]
 

Rrip mesi Gymbit 6abs

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-75%

Rripi i mesit 6abs rrit temperaturën e muskujve gjatë aktivitetit tuaj të përditshëm, në shtëpi, strëvitje, sport, ecje ose aktivitet fizik. Rripi 6abs mund ta mbani veshur ndërkohë që ju jeni duke përdorur Tonifikuesin 6abs. Materiali ju ndihmon të djersisni më shumë. Rripi 6abs ju ofron një mbështetje të mirë, nuk do të lëvizi gjatë kohës që e keni të veshur. 

 • Djersitje më shumë se zakonisht.
 • E lehtë për tu vendosur dhe e pa dukshme nën rroba.
 • Maksimizoni rutinën tuaj të palestrës.

 

Rrip mesi Gymbit 6abs

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Rripi i mesit 6abs rrit temperaturën e muskujve gjatë aktivitetit tuaj të përditshëm, në shtëpi, strëvitje, sport, ecje ose aktivitet fizik. Rripi 6abs mund ta mbani veshur ndërkohë që ju jeni duke përdorur Tonifikuesin 6abs. Materiali ju ndihmon të djersisni më shumë. Rripi 6abs ju ofron një mbështetje të mirë, nuk do të lëvizi gjatë kohës që e keni të veshur. 

 • Djersitje më shumë se zakonisht.
 • E lehtë për tu vendosur dhe e pa dukshme nën rroba.
 • Maksimizoni rutinën tuaj të palestrës.

 

Më shumë
Detajet e produktit

Maksimizoni rutinën tuaj të palestrës.

Rripi i mesit 6abs stimulon muskujt e barkut dhe promovon një shtrirje të saktë të trupit gjatë trajnimit. Ju mund ta vishni atë gjatë gjithë ditës, nuk ka rëndësi se ku ju shkoni dhe se ç'farë bëni, pasi ajo është shumë e rehatshme dhe krejtësisht e padukshme nën rrobat tuaja.

Është i lehtë për tu përdorur, i lehtë ta bashkëngjisni dhe i gatshëm për të vepruar me vetëm një prekje.

Rripi tonifikues 6abs – ju ndihmon që tonifikuesi 6abs të qëndrojë si duhet në trupin tuaj dhe formimin e linjave tuaja në komoditetin e shtëpisë me vetëm 20 minuta në ditë. Duke përdorur rripin 6abs do të jeni më të lumtur. Ai stimulon muskujt tuaj të barkut, rrit durimin tuaj për forcimin e muskujve të barkut. Duke veshur një rrip mesi inkurajoni formë të mirë. Rripi 6abs është projektuar posaçërisht për të mbështetur shpinën gjatë trajnimit. Ai krijon një mur të ngrohtë rreth belit duke siguruar bio - reagime për trupin tuaj dhe nxitjen e shtrirjes saktë të trupit gjatë trajnimit. Është i lehtë për tu përdorur, i lehtë ta bashkëngjisni dhe i gatshëm për të vepruar vetëm me një prekje.

GYMBIT 6ABS SHAPER BELT

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • Muskuj barku.
 • Djersitje më shumë se zakonisht.
 • Të merrni më shumë mbështetje.
 • E lehtë për tu vendosur dhe e pa dukshme nën rroba.
 • Maksimizoni rutinën tuaj të palestrës.
 • Trajnim dhe rigjenerim të muskujve.
Të dhëna teknike
Pesha 0,08kg

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star