Nuk keni produkte në shportë

Provo

Rripi për dhimbjet e shpinës Biofeedbac Wellneo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Wellneo Biofeedbac një rrip mesi revolucionar ndihmon në reduktimin e dhimbjeve të shpinës dhe përmirëson qëndrimin në një mënyrë krejtësisht të padukshme dhe të sigurtë. Zhvilluar në Angli nga Profesor Malcolm Pope dhe testuar klinikisht në Institutin e mirënjohur Spine Research Center në Universitetin Iowa.

  • Stimulon pikat kyçe që trupi të vetëmësohet që të rrijë drejt
  • Ndihmon në qëndrimin drejt të shpinës
  • Redukton dhimbjet e shpinës
Rripi për dhimbjet e shpinës Biofeedbac Wellneo

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,197 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Wellneo Biofeedbac një rrip mesi revolucionar ndihmon në reduktimin e dhimbjeve të shpinës dhe përmirëson qëndrimin në një mënyrë krejtësisht të padukshme dhe të sigurtë. Zhvilluar në Angli nga Profesor Malcolm Pope dhe testuar klinikisht në Institutin e mirënjohur Spine Research Center në Universitetin Iowa.

  • Stimulon pikat kyçe që trupi të vetëmësohet që të rrijë drejt
  • Ndihmon në qëndrimin drejt të shpinës
  • Redukton dhimbjet e shpinës
Më shumë
Detajet e produktit

Filloni sërisht të bëni gjërat që ju pelqejnë

A ju ndodh shpesh që dëshironi të bëni aktivitete të ndryshme, por nuk keni mundësi si pasojë e dhimbjeve të shpinës? Dëshironi të ndiqni sërisht aktivitetet tuaja të preferuara?
Wellneo Feedbac do të redukrojë parehatine dhe dhimbjet e shpinës me teknologjinë biofeedback e cila përmirson qëndrimin dhe redukton tensionin e muskujve.

Për një qëndrim normal të shpinës

Një qëndrim jo i duhur për vite me rradhë mund të shkaktojë dhimbje shpine dhe muskuj të lodhur. Wellneo Biofeedbac përdor sensor special në shtyllën kurrizore të cilat stimulojnë muskujt e shpinës, rregullojnë qëndrimin dhe automatikisht bëjnë që shpina juaj të qëndroj në pozicion normal.

Investoni në një produkt i cili është i testuar

Produkti Wellneo Biofeedbac është testuar klinikisht dhe janë bërë kërkime të shumta për të parë efikasitetin në reduktimin e parehatisë në shpinë dhe për të parandaluar dëmtimin e shpinës. Tekonologji e patentuar e cila eleminon efektet anësore.

Përmirësoni jetën tuaj personale dhe profesionale

Sepse teknologjia e përdorur është e padukshme, ju mund ta vishni atë në çdo kohë dhe kudo. Filloni të shijoni aktivitetet gjatë kohës së lirë pa pasur probleme dhe përmirësoni performancën tuaj në punë. Dizajn i rehatshëm dhe i lehtë, ju do të harroni që e keni veshur!

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star