Nuk keni produkte në shportë

Provo

Rripi Wellneo Be Active

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-86%

Rripi i gjurit i patentuar ndihmon në lehtësimin e dhimbjes dhe parehatisë në pjesën e poshtme të shpinës. Be Active, sistemi i ri revolucionar me masazhim, ushtron presion në pikat shtytëse, që ndihmon në lehtësimin e dhimbjeve në:

 • pjesën e poshtme të shpinës
 • kofshëve
 • këmbëve

 

Rripi Wellneo Be Active

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Rripi i gjurit i patentuar ndihmon në lehtësimin e dhimbjes dhe parehatisë në pjesën e poshtme të shpinës. Be Active, sistemi i ri revolucionar me masazhim, ushtron presion në pikat shtytëse, që ndihmon në lehtësimin e dhimbjeve në:

 • pjesën e poshtme të shpinës
 • kofshëve
 • këmbëve

 

Më shumë
Detajet e produktit

Eleminoni dhimbjen e shpinës dhe ndjeni lirinë e të qënit aktiv.

Nëse jeni një prej miljona njerëzve që vuajnë nga dhimbjet e shpinës, ajo çka ju nevojitet është Rripi Be Active, sistemi i ri revolucionar me masazhim, ushtron presion në pikat shtytëse, që ndihmon në lehtësimin e dhimbjeve në:

 • pjesën e poshtme të shpinës
 • kofshëve
 • këmbëve

Ju ndihmon të jeni aktiv përsëri!

 

Vendoset në gju por ndjeni lehtësimin e dhimbjes në shpinë.

Rripi Be Active është një shtrëngesë gjuri e dizenjuar me një jastëk që ushtron presion kur vendoset në gju. Nëse vuani nga dhimbjet e përkohëshme ose afatgjata, atëherë Be Active do t'ju lëhtësojë dhimbjet pa masazhe të shtrenjta dhe pa qënë nevoja për një kohë të gjatë pushimi.

Dizenjuar që të jeni aktiv.

Rripi Be Active thjeshtë ju mundëson që të jeni aktiv përsëri. Mbajeni atë gjatë ushtrimeve apo edhe kur kaloni kohë me fëmijët tuaj.

Rripi Be Active qëndron në mënyrë të përsosur nëse ju jeni në punë, duke kryer aktivitetin e përditshëm, madje edhe kur jeni të angazhuar me punë të vështira.

Rrip i rregullueshëm, përshtatet për këdo!

Rripi Be Active me lehtësi mund të rregullohet dhe përshtatet me çdo këmbë. Kështu që ju mund ta rregulloni atë që të përshtatet më së miri me ju.

I lehtë, kompakt dhe mjaft i rehatshëm gjatë gjumit.

I përbërë nga materiali neoprene (gomë) dhe poliestër, Be Active është një shtrëngesë e hollë dhe kompakte saqë do të harroni se e keni veshur... Është aq e rehatshme sa do të mund ta mbani të vendosur edhe ndërsa flini!

I padukshëm nën rroba.

Rripi Be Active është i padukshëm nën rroba, kështu që ju mund ta vishni atë gjatë aktivitetit të përditshëm apo edhe kur dilni në mbrëmje.

BE ACTIVE

Informacione Shtesë

Targeton pikat e akupresionit që liron dhimbjet e shpinës!

Dhimbja e shpinës shpesh depërton nga pjesa e fundshpinës deri tek gjymtyrët tuaj të poshtëm. Por vendosni Be Active tek pikat shtytëse në pulpat tuaja dhe dhimbja lehtësohet menjëherë. Sekreti qëndron tek shtresa që bën presion në pikat shtytëse, duke lehtësuar dhimbjen në nerva dhe pjesën e poshtme të shpinës. 

Lehtësisht shtrëngon dhe liron presionin që mund ta ndjeni menjëherë.

Ky rrip jep presion të lehtë në gju që të lirojë tensionin menjëherë dhe t'ju mundësojë të kryeni aktivitetet tuaja të përditshme pa ndërpreje.

Mund të përdoret në të dyja këmbët.

Rripi i gjurit Be Active duhet të vendoset vetëm në njërin gju - por përshtatet për të dyja këmbët, gjurin e majtë apo të djathtë, kështu ju mund ta vendosni atë në secilën anë që ndjeni se keni nevojë për lehtësimin e dhimbjes.

Nëse keni dhimbje në pjesën e majtë të shpinës së poshtme atëherë vendoseni Rripi Be Active në gjurin e majtë, dhe e kundërta. Shtresa e presionit duhet të përdoret për 2 orë, por nëse keni nevojë mund ta përdorni dhe më shumë.

 

E përshtatshme për:

Rripi Be Active rekomandohet për:

 • Këdo që vuan nga dhimbjet e përkohëshme apo kronike.
 • Këdo që është i/e vendosur të jetë aktiv pa marrë parasysh dhimbjet e shpinës.
 • Këdo që është duke kërkuar një zgjidhje efektive, të përballueshme që liron dhimbjet, diskomfortin në shpinë, kofshë apo këmbë.
 • E përshtatshme dhe e rregullueshme për të gjithë masat e gjunjëve.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star