Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Storm Vac V2 Filters Rovus

Photo
Video
-20%

Mbani fshesën Rovus Storm Vac V2 në gjendje perfekte dhe gjithmonë të gatshme për veprim duke siguruar fuqi të plotë pastrimi 3-në-1 përreth shtëpisë, me këtë grup të dy filtrave HEPA 10. Projektuar posaçërisht për t’u përdorur me fshesën tuaj, filtrat largojnë grimcat e vogla nga ajri dhe ju ndihmojnë juve dhe familjes tuaj të merrni frymë më lehtë, pa alergene. Mund të lahet dhe ripërdoret, një shtesë e përsosur per setin tuaj të pastrimit.

Storm Vac V2 Filters Rovus

Çmimi: 1,190 Lekë


Oferta: 952 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Mbani fshesën Rovus Storm Vac V2 në gjendje perfekte dhe gjithmonë të gatshme për veprim duke siguruar fuqi të plotë pastrimi 3-në-1 përreth shtëpisë, me këtë grup të dy filtrave HEPA 10. Projektuar posaçërisht për t’u përdorur me fshesën tuaj, filtrat largojnë grimcat e vogla nga ajri dhe ju ndihmojnë juve dhe familjes tuaj të merrni frymë më lehtë, pa alergene. Mund të lahet dhe ripërdoret, një shtesë e përsosur per setin tuaj të pastrimit.

Më shumë
Detajet e produktit

Keep your vacuum working at its best

The Rovus Storm Vac V2 is a remarkably versatile and powerful vacuum cleaner, with stick and handheld modes. But over time the filters will get old and clogged, reducing the suction power of your machine. That’s why you need a set of spare filters to make sure your vacuum is always ready for action.

Cleaner air for less irritation

Many vacuum cleaners suck up dust, dirt and debris from the floor, only to blow out air that still contains small particles that make life difficult for those with allergies. The use of a HEPA 10 filter in the Rovus Storm Vac 2 means these are safely trapped and the air in your home becomes cleaner as you vacuum. Say goodbye to irritants such as dust mites, mould spores and pet dander, and breathe more easily at home.

Easy to change, easy to clean

The filters are specially designed to fit your machine, and can easily be swapped in and out when needed, so you vacuum never loses power as you work. The filters are washable and reusable, so you can always have a spare one in your cleaning kit, saving time and cleaning faster.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star