Nuk keni produkte në shportë

Provo

Fshesë thithëse & me avull 3në1 Rovus

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Fshesë thithëse dhe fshese me avull, Rovus 3në1 është gjithçka që ju duhet për një shtëpi të pastër në çdo kohë. E lehtë për tu përdorur, e lehte për tu pastruar dhe e lehtë për tu mirëmbajtur, kjo fshesë inovative është e përshtatshme për shtëpi të vogla ose të mëdha dhe është shumë efektive.

Fshesë thithëse & me avull 3në1 Rovus

Çmimi: 29,990 Lekë


Oferta: 5,998 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Fshesë thithëse dhe fshese me avull, Rovus 3në1 është gjithçka që ju duhet për një shtëpi të pastër në çdo kohë. E lehtë për tu përdorur, e lehte për tu pastruar dhe e lehtë për tu mirëmbajtur, kjo fshesë inovative është e përshtatshme për shtëpi të vogla ose të mëdha dhe është shumë efektive.

Më shumë
Detajet e produktit

3 super funksione në një fshesë të vetme

Fshesa e fuqishme do të pastrojë shtëpinë tuaj nga të gjithë pluhurat dhe papastërtitë, e ndersa fshesa me avull do ti japi shkëlqim dhe higjenizim të gjithë sipërfaqeve - dhe ju mund të ndryshoni funksionet vetëm duke shtypur një buton. Ose mund ti përdorni të dyja në të njëjetën kohë.

Lehtësisht e manovrueshme

Ajo rrotullohet 360° për më shumë lehtësi në përdorim dhe do të arrije të pastrojë pothuajse çdo sipërfaqe në shtëpinë tuaj. Jashtëzakonisht shumë e lehtë në peshë kjo fshesë ka edhe vendin ku mblidhet kabulli dhe depozitën e mbeturinave.

Shkatërron pluhurat e dyshekut & alergenët

Ju gjithashtu mund të pastroni dyshekun apo divanet tuaj nga papastërtitë, pluhurat dhe parazitet duke përdorur fuqinë e avullit të fshesës Rovus 3në1, gjithashtu mund të shkatërroni edhe viruset dhe bakteriet, duke siguruar një ambjent të pastër dhe të shëndetshëm për ju dhe familjen tuaj. Pa kimimkate të cilet mund të shkaktojnë alergji të ndryshme, pasi kjo super fshesë bën të mundur pastrimin vetëm me ujë.

Super teknologji për rezultate maksimale

Fshesa Rovus Steam Mop & Vacuum Cleaner 3në1 pastron në mënyre efiçente në krahasim me fshesa të tjera të ngjashme, falë teknologjisë dhe dizajnit të saj të veçantë - ajo mund të prodhoje avull të ngrohtë deri në 140° C në vetëm 30 sekonda, pesha e saj është 2,8 kg dhe konsumon shumë pak energji.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star