Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Fshesë Rubber Broom Rovus

Photo
Video

Fshesa e re Rovus do ta bëjë rutinën tuaj të pastrimit më të shpejtë dhe më të lehtë, me veprim 4-në-1 për përdorim të gjithanshëm, do të jenë kënaqësi për të gjithë. Fijet elektrostatike të gomës punojnë si një magnet për të mbledhur dhe mbajtur pluhurin, papastërtitë dhe flokët. Furça e integruar pastron dritaret, pllakat dhe sipërfaqet e tjera të forta dhe do të ndihmojë që shtëpia juaj të duket gjithëmonë e pastër.

Fshesë Rubber Broom Rovus
2,390 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Fshesa e re Rovus do ta bëjë rutinën tuaj të pastrimit më të shpejtë dhe më të lehtë, me veprim 4-në-1 për përdorim të gjithanshëm, do të jenë kënaqësi për të gjithë. Fijet elektrostatike të gomës punojnë si një magnet për të mbledhur dhe mbajtur pluhurin, papastërtitë dhe flokët. Furça e integruar pastron dritaret, pllakat dhe sipërfaqet e tjera të forta dhe do të ndihmojë që shtëpia juaj të duket gjithëmonë e pastër.

Më shumë
Detajet e produktit

Fuqia e qetë e elektricitetit statik

E mbani mend herën e fundit që mund të keni berë elektricitet pasi keni ecur në një tapet, ose keni fërkuar një tullumbace në gjoks dhe më pas keni bërë qimet në kokë të ngrihen? Kjo është fuqia e elektricitetit statik, e shfrytëzuar tani në Fshesën e gomës Rovus. Kjo shtesë e thjeshtë dhe elegante e kompletit tuaj të pastrimit të shtëpisë ka qindra qime gome që tërheqin dhe mbajnë qime, pluhur dhe mbeturina, duke e bërë të lehtë pastrimin e qimeve të maces ose qenit tuaj dhe për të mbajtur shtëpinë dhe rrobat pa push.

Rovus Rubber Broom

Veprim 4-në-1 për më shumë përdorim nëpër shtëpi

Një mjet i gjithanshëm, që kursen hapësirë, që ofron mënyra të tjera për një shtëpi më të pastër. Një kruajtëse për të pastruar dritaret, pllakat dhe sipërfaqet e ngjashme, së bashku me një furçë. Dhe mos harroni, mund të shtoni një leckë mbi të dhe ta përdorni si leckë. Një mjet pastrimi për përdorim të shumëfishtë është gjithçka që ju nevojitet për të mbajtur një shtëpi të rregullt dhe të pastër.

 • Rovus Rubber Broom
 • Rovus Rubber Broom
 • Rovus Rubber Broom
 • Rovus Rubber Broom

Lehtë për t'u përdorur dhe ruajtur

Doreza teleskopike do të thotë se fshesa zgjatet nga 124.5 në 168.5 cm dhe koka ka një gamë lëvizjeje 45°, duke e bërë të lehtë pastrimin e sipërfaqeve të vështira për t'u arritur nën mobilje ose në majat e dritareve të larta. Një vrimë në fund të dorezës do të thotë që mund ta varni në një grep dhe të kurseni hapësirë në dollapin tuaj të pastrimit.

Rovus Rubber Broom
 • Rovus Rubber Broom

  Fshesa krijon ngarkesë statike, që mban papastërtitë në dysheme, duke e bërë të lehtë formimin e një grumbulli.

 • Rovus Rubber Broom

  Qimet janë prej gome, ato nuk e humbin kurrë kontaktin me dyshemenë në çdo drejtim.

 • Rovus Rubber Broom

  Mund të përdoret si furçë pastrimi me sapun në dysheme, oborr, pishinë, kuvertën e varkave dhe më shumë.

 • Rovus Rubber Broom

  Me të vërtetë e lehtë për t'u pastruar, nuk ka nevojë për lecka zëvendësuese. Pak ujë i freskët është gjithçka që ju nevojitet.

 • Rovus Rubber Broom

  Dorezë teleskopike për të lehtësuar pastrimin tuaj për pika të larta dhe më të vështira.

 • Rovus Rubber Broom

  Lëvizjeje 45° për të arritur nën mobilje.

 • Rovus Rubber Broom

  E mrekullueshme për pastrimin e qimeve të kafshëve shtëpiake.

 • Rovus Rubber Broom

  Nuk gërvisht xhamin.

Një fshesë e përsosur për personat që kanë kafshë shtëpiake!

Ne i duam miqtë tanë me push, por nuk mund të mohohet se të kesh një mace ose qen në shtëpi do të thotë më shumë qime në dysheme, të cilat jo vetëm që duken të pakëndshme, por gjithashtu mund të ngjiten në rroba dhe të shkaktojnë alergji dhe probleme të tjera. Tani mund të pastroni shpejt dyshemen me qime dhe rrëmuja të tjera me një fshesë që është krijuar posaçërisht për të mbledhur qimet e kafshëve shtëpiake dhe mbeturinat që kafsha juaj lë pas, duke i dhënë kështu më shumë fuqi pastrimi shtëpisë tuaj.

Rovus Rubber Broom

Seti përfshin:

 • 1x Fshesë Rubber broom
 • 1x Manual përdorimi
Rovus Rubber Broom

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star