Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Pest Repeller 1 copë Rovus

Photo
Video
-50%

Mbani larg insektet nga shtëpia, pa përdorimin e helmeve ose zhurmës së madhe. Rovus Pest Repeller lëshon ultratinguj të ndryshueshme që ndërhyjnë në sistemin nervor të insekteve dhe vendos një rrjet mbrojtëse të padukshme rreth zonave deri në 50m2, duke i mbajtur ato jashtë shtëpisë tuaj. Thjesht vendoseni në prizë dhe relaksohuni.

Pest Repeller 1 copë Rovus

Çmimi: 1,490 Lekë


Oferta: 745 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Mbani larg insektet nga shtëpia, pa përdorimin e helmeve ose zhurmës së madhe. Rovus Pest Repeller lëshon ultratinguj të ndryshueshme që ndërhyjnë në sistemin nervor të insekteve dhe vendos një rrjet mbrojtëse të padukshme rreth zonave deri në 50m2, duke i mbajtur ato jashtë shtëpisë tuaj. Thjesht vendoseni në prizë dhe relaksohuni.

Më shumë
Detajet e produktit

Thuaj lamtumirë insekteve

Mushkonjat, buburrecat, minjtë dhe insektet mund të vizitojnë edhe shtëpitë më të pastra, duke shkaktuar bezdi, frikë, madje edhe sëmundje. Masat tradicionale kundër tyre përdorin zhurma të mëdha, helme ose kurthe që mund të jenë një rrezik për kafshët shtëpiake ose familjen tuaj, dhe lënë pas rrëmujën me të cilën duhet të merreni.Tani mund ta mbani shtëpinë tuaj pa dëmtues në mënyrë të pastër, të lehtë, të sigurt me Rovus Pest Repeller.

Fuqia e ultratingujve

Pest repeller përdor fuqinë e ultra tingujve të ndryshueshme të vendosura në një interval të veçantë frekuence për të ndërhyrë në trurin dhe sistemet nervore dëgjimore të insekteve. Kjo pajisje me ultra tinguj për kontrollin e insekteve funksionon duke lëshuar një impuls çorientues në frekuencën 22-65 kHz. Ndryshon automatikisht dhe është shumë efektiv në kontrollin e insekteve dhe i mban larg çdo dhome që ju vendosni ta përdorni. Në heshtje dhe pa asnjë rrezik për familjen tuaj ose kafshët shtëpiake.

Thjesht futeni në prizë dhe harroni çdo vizitor të padëshiruar

Thjesht vendoseni Pest Repeller në një prizë dhe ai do të fillojë të funksionojë menjëherë, duke e mbajtur shtëpinë tuaj pa vizitorë të padëshiruar 24 orë në ditë, 7 ditë në javë. Pa zhurmë, helme ose trupa të vdekur për t'u shqetësuar, mund ta vendosni në mënyrë të sigurtë një të tillë në kuzhinë, dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit, garazhin, bodrumin ose çdo hapësirë tjetër që dëshironi të mbroni nga insektet ose brejtësit.

Sigurohuni që shtëpia juaj të jetë e mbuluar

Pajisja mund të mbulojë një hapësirë deri në 50m2, valët e ndryshueshme me ultratinguj nuk mund të kalojnë nëpër mure ose objekte të tjera të forta. Për t'u siguruar që të gjitha zonat e shtëpisë tuaj janë të mbrojtura vendosni një në çdo dhomë që dëshironi të ruani nga insektet - mënyra e thjeshtë dhe e sigurt.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star