Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Filtra per fshesen Nano Wet&Dry Rovus

Photo
Video
-70%

Fshesa Nano Wet & Dry ofron funksionalitet 3-në-1 për pastrim në të thatë, thithjen e lëngjeve dhe fryrje me efikasitet pastrimi 99,95%, deri në grimcat më të vogla nano. Tani mund të siguroheni që fshesa juaj të jetë gjithmonë në gjendje të shkëlqyeshme dhe i gatshëm për të sjellë fuqinë maksimale të pastrimit në shtëpi, me dy filtra zëvendësues HEPA H13 dhe me trajtim anti-bakterial për të ruajtur freskinë.

Filtra per fshesen Nano Wet&Dry Rovus

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 597 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Fshesa Nano Wet & Dry ofron funksionalitet 3-në-1 për pastrim në të thatë, thithjen e lëngjeve dhe fryrje me efikasitet pastrimi 99,95%, deri në grimcat më të vogla nano. Tani mund të siguroheni që fshesa juaj të jetë gjithmonë në gjendje të shkëlqyeshme dhe i gatshëm për të sjellë fuqinë maksimale të pastrimit në shtëpi, me dy filtra zëvendësues HEPA H13 dhe me trajtim anti-bakterial për të ruajtur freskinë.

Më shumë
Detajet e produktit

Pastroni të gjithë shtëpinë

Fshesa Rovus Nano Wet & Dry sjell fuqinë e teknologjisë ciklonike dhe nano-filtrimit në shtëpinë tuaj, duke bërë punë të shpejtë ne pastrimin e pluhurit, mbeturinave dhe rrëmujave të lagështa në një dizajn të lehtë për tu përdorur, pa qese. Një risi kryesore është përdorimi i një sistemi të avancuar të filtrimit për të kapur edhe grimcat më të vogla.

  • Rovus Nano Wet&Dry Vac Filters
  • Rovus Nano Wet&Dry Vac Filters
  • Rovus Nano Wet&Dry Vac Filters
  • Rovus Nano Wet&Dry Vac Filters

Mbani fshesën tuaj duke punuar në fuqinë maksimale

Me kalimin e kohës, filtri në fshesën tuaj do të bllokohet natyrshëm, duke zvogëluar fuqinë e thithjes dhe duke kërkuar që ju të pastroni ose ndryshoni filtrin. Tani mund të siguroheni që Rovus Nano Wet & Dry është gjithmonë i gatshëm për veprim, me këtë set me dy filtra zëvendësues HEPA H13.

Rovus Nano Wet&Dry Vac Filters

Pastrim cilësor HEPA në shtëpi

HEPA përfaqëson ajrin e grimcave me efikasitet të lartë dhe filtrat HEPA gjenden në shumë produkte cilësore që synojnë pastrimin e ajrit ose kontrollimin e ndotjes, në fabrika, spitale dhe më shumë. Filtrat HEPA H13 mund të pastrojnë me 99.95% efikasitet, duke hequr me lehtësi nanopjesëzat më të vogla dhe duke ju lënë familjen tuaj me një mjedis më të pastër dhe më të freskët.

Rovus Nano Wet&Dry Vac Filters

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë