Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Filtra rovus nano smart humidifier Rovus

Photo
Video

Lagështuesi inteligjent Rovus Nano mund ta mbajë shtëpinë ose zyrën tuaj komode me një mjegull të ftohtë për të krijuar një atmosferë të relaksuar, qetësuese për frymëmarrje më të shëndetshme dhe më pak acarim të lëkurës. Tani mund të siguroheni që lagështuesi juaj të funksionojë gjithmonë më së miri me 2 filtra zëvendësues të thjeshtë për t'u instaluar - një rrjetë që thith ujin për të bllokuar papastërtitë dhe një filtër HEPA 13 për të kapur edhe grimcat më të vogla.

Filtra rovus nano smart humidifier Rovus
4,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Lagështuesi inteligjent Rovus Nano mund ta mbajë shtëpinë ose zyrën tuaj komode me një mjegull të ftohtë për të krijuar një atmosferë të relaksuar, qetësuese për frymëmarrje më të shëndetshme dhe më pak acarim të lëkurës. Tani mund të siguroheni që lagështuesi juaj të funksionojë gjithmonë më së miri me 2 filtra zëvendësues të thjeshtë për t'u instaluar - një rrjetë që thith ujin për të bllokuar papastërtitë dhe një filtër HEPA 13 për të kapur edhe grimcat më të vogla.

Më shumë
Detajet e produktit

Ajri më i pastër, më i shëndetshëm, me më pak thatësi dhe acarim

Ngrohja dhe ajri i kondicionuar që gëzojmë në ambiente të mbyllura mund ta bëjnë temperaturën më të rehatshme, por me koston e ajrit më të thatë që mund ta bëjë jetën më të vështirë për shumë njerëz. Lagështuesi inteligjent Rovus Nano shton lagështi në ajër për të parandaluar thatësinë që mund të irritojë dhe plak lëkurën, sytë, mushkëritë, hundën, fytin dhe buzët, si dhe t'i përkeqësojë alergjitë. Është projektuar për lehtësi në përdorim dhe është perfekt për ta bërë çdo dhomë në shtëpinë tuaj më të rehatshme.

Filtra të rinj

 

Sekreti për freski shtesë të pastër që lagështuesi sjell në shtëpinë tuaj është përdorimi i filtrave për të kapur grimcat dhe ndotësit, kështu që ju ndihmon ju dhe familjen tuaj të merrni frymë më lehtë, me më pak acarim për hundën, gojën, mushkëritë dhe lëkurën tuaj. Ky set përfshin 2 filtra zëvendësues që janë krijuar posaçërisht për t'u instaluar lehtë në lagështuesin inteligjent Rovus Nano.

Dy hapa për ajër më të pastër

2 filtrat në set do t'ju ndihmojnë të mbani çdo dhomë më të rehatshme ndërsa punoni, luani ose flini.

  • Rrjeta thithëse e ujit vepron si një filtër i fuqishëm dhe me densitet të lartë që bllokon papastërtitë në ujin që shtoni në lagështues, kështu që ato qëndrojnë në sistem dhe jo në ajër.
  • Filtri HEPA 13 me performancë të lartë mund të bllokojë edhe nanogrimcat më të vogla me efikasitet 99,95%, duke u siguruar që mjegulla e nxjerrë nga lagështuesi të jetë e pastër, e sigurt dhe irrituese.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë