Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Set aksesoresh për Rovus Robotic Vac Rovus

Photo
Video

Ju tashmë e dini se Rovus Nano Robotic Vac është pastruesi i përsosur i shtëpisë, duke i mbajtur automatikisht të gjitha dyshemetë pa njollë me prekjen e një butoni, ose sipas orarit, ndërsa jeni të zënë duke u marrë me diçka tjetër. Tani mund ta mbani makinën në gjendje të shkëlqyer me një set zëvendësues të furçave anësore të dizajnuara posaçërisht dhe filtrin HEPA H13, për të siguruar dysheme më të pastra dhe ajër më të pastër, në shtëpi.

Set aksesoresh për Rovus Robotic Vac Rovus
2,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  9-16 ditë pune.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Ju tashmë e dini se Rovus Nano Robotic Vac është pastruesi i përsosur i shtëpisë, duke i mbajtur automatikisht të gjitha dyshemetë pa njollë me prekjen e një butoni, ose sipas orarit, ndërsa jeni të zënë duke u marrë me diçka tjetër. Tani mund ta mbani makinën në gjendje të shkëlqyer me një set zëvendësues të furçave anësore të dizajnuara posaçërisht dhe filtrin HEPA H13, për të siguruar dysheme më të pastra dhe ajër më të pastër, në shtëpi.

Më shumë
Detajet e produktit

Pastrim i fuqishëm

Rovus Nano Robotic Vac pastron të gjitha dyshemetë me prekjen e një butoni. Funksionaliteti 3 në 1 fshin dhe thith me një lëvizje të vetme. Një filtër HEPA H13 kap grimcat më të vogla dhe nxjerr vetëm ajër të pastër. Një bateri e fuqishme litium ofron deri në 2 orë përdorim me një karikim të vetëm, ndërsa hartëzimi me lazer siguron pastrim të shpejtë dhe efikas, me rimbushje automatike.

Rovus Nano Robotic Vac Replacement Set

Mbani pajisjen tuaj në gjendjen më të mirë

Ashtu si të gjitha fshesat me korrent, Rovus Nano Robotic Vac përfundimisht do të ketë nevojë për kujdes për të vazhduar punën në maksimum, pasi pjesët bllokohen ose konsumohen. Tani mund të siguroheni që është gjithmonë gati për të ndihmuar në shtëpi me këtë set të krijuar posaçërisht të furçave anësore zëvendësuese dhe filtrin e avancuar HEPA H13.

Rovus Nano Robotic Vac Replacement Set

Pastrim cilësor HEPA në shtëpi

HEPA qëndron për ajrin e grimcave me efikasitet të lartë, dhe filtrat HEPA gjenden në shumë produkte cilësore që pastrojnë ajrin ose kontrollojnë ndotjen, në fabrika, spitale dhe më shumë. Filtrat HEPA H13 mund të pastrojnë me 99.95% efikasitet, duke hequr lehtë nanoprimcat më të vogla dhe duke ju lënë juve dhe familjes tuaj një mjedis më të pastër, më të freskët, pa marimangat, polen dhe alergene të tjerë. Seti i zëvendësimit përfshin dy filtra të thjeshtë për t’u instaluar për të zëvendësuar filtrat e vjetër të ndotur, të bllokuar, joefikas dhe për të mbajtur pastruesin tuaj robotik të punojë në mënyrë më efektive.

Rovus Nano Robotic Vac Replacement Set

Furça anësore për të fshirë pluhurin, papastërtitë dhe mbeturinat

Fuqia thithëse e vakumit komplimentohet nga furçat anësore që fshijnë pluhurin, papastërtitë, mbeturinat dhe flokët e kafshëve shtëpiake. Me kalimin e kohës, këta përbërës punëtorë mund të bëhen natyrisht të lodhur dhe më pak efektivë.Thjesht instaloni dy furça të reja për të siguruar që Rovus Nano Robotic Vac juaj të sigurojë fuqi të shpejtë dhe efektive të pastrimit të dyshemeve prej druri, qilimave dhe pllakave, në të gjithë shtëpinë tuaj.

Rovus Nano Robotic Vac Replacement Set

Seti përfshin:

  • 1x filtër HEPA 13
  • 2x furça anësore
Rovus Nano Robotic Vac Replacement Set

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë