Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

ËSHTË BLACK FRIDAY

ËSHTË BLACK FRIDAY - 5% ULJE extra

5% ULJE extra

 
[banner_timer]
 

Rovus

Photo
Video

Shtoni më shumë fuqi pastrimi Rovus Nano Robotic Vac me këtë set aksesorësh që e kthen pastruesin tuaj automatik të shtëpisë në një makinë pastrimi/larje. Fshin, thith me fshesë me korrent dhe tani edhe lan me funksionalitet të jashtëzakonshëm 3-në-1 për të mbajtur dyshemetë tuaja të shkëlqejnë të pastra ndërsa punoni, luani apo edhe flini. Kompleti përfshin një depozitë uji 2-në-1 të lehtë për t'u instaluar dhe një kosh papastertish, si dhe dy peceta me mikrofibër.

Rovus
3,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Transporti vjen pas 2 muajsh
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Shtoni më shumë fuqi pastrimi Rovus Nano Robotic Vac me këtë set aksesorësh që e kthen pastruesin tuaj automatik të shtëpisë në një makinë pastrimi/larje. Fshin, thith me fshesë me korrent dhe tani edhe lan me funksionalitet të jashtëzakonshëm 3-në-1 për të mbajtur dyshemetë tuaja të shkëlqejnë të pastra ndërsa punoni, luani apo edhe flini. Kompleti përfshin një depozitë uji 2-në-1 të lehtë për t'u instaluar dhe një kosh papastertish, si dhe dy peceta me mikrofibër.

Më shumë
Detajet e produktit

Shtoni edhe larjen me Rovus Nano Robotic

Tashmë e dini se Rovus Nano Robotic Vac është një asistent i fuqishëm në shtëpi, që fshin dhe thith automatikisht me ndihmën e teknologjisë së avancuar të zbulimit me lazer dhe hartës së dyshemesë, së bashku me një filtër HEPA H13 për të mbajtur dyshemetë dhe ajrin tuaj të pastër nga pluhuri, papastërtia. mbeturinat, alergenet dhe polenet. Tani mund t'i shtoni shpejt, lehtë dhe shpejt funksionet e tij pastrimin/larjes dhe mbani të pastra të gjitha dyshemetë tuaja.

Rovus Nano Robotic Vac Mopping Set

Një depozitë 2-në-1 për përdorim maksimal

Tani mund të shtoni larjen në orarin e rregullt të pastrimit të makinës suaj duke ndryshuar thjesht koshin origjinal të plehrave në rezervuarin 2-në-1 të projektuar posaçërisht. Një pjesë është për mbledhjen e pluhurit dhe papastërtive të zakonshme, ndërsa tjetra përmban 230 ml ujë për të ndihmuar në mbajtjen e pastër të dyshemeve tuaja. Lehtë për t'u mbushur dhe e lehtë për t'u zbrazur, me kapacitet të mjaftueshëm për të mbajtur të pastra edhe dhomat më të pista, pa pasur nevojë për çanta të shtrenjta dhe të kota.

Rovus Nano Robotic Vac Mopping Set

Peceta me mikrofibër për të tërhequr papastërtitë

Seti përfshin gjithashtu dy peceta me mikrofibër të ripërdorshme që lahen. Lehtësi për tu vendosur, ato rrëshqasin mbi sipërfaqen e dyshemeve tuaja dhe tërheqin yndyrën dhe njollat që një fshese thithese nuk mund të përballojë, me mikrofibra që tërheqin papastërtitë si një magnet.

Rovus Nano Robotic Vac Mopping Set

Fshini, thithni dhe pastroni të gjitha në një

Dizajni i zgjuar i ketij seti për pastrimit nënkupton që Rovus Nano Robotic Vac mund të fshijë, pastrojë automatikisht shtëpinë tuaj, të gjitha me komoditetin e telekomandës së sistemit. Merrni qetësinë e mendjes me dysheme të pastra pa pasur nevojë të lëvizni me një fshesë me korrent të rëndë, një leckë të vështirë ose kovë plot me ujë të ndotur, në çdo kohë dhe kudo që të jeni.

Rovus Nano Robotic Vac Mopping Set

Seti përfshin:

  • 1x 2në1 depozitë uji& kosh për papastërtitë
  • 2x peceta me mikrofibër
Rovus Nano Robotic Vac Mopping Set

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star