Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Rovus Nano Robotic Vac Rovus

Photo
Video

Rovus Nano Robotic Vac pastron dyshemenë tuaja me prekjen e një butoni, duke fshirë dhe thithur me një lëvizje të vetme në tapet, të gjitha dyshemetë dhe pllakat prej druri të fortë. Një filtër HEPA H13 kap grimcat më të vogla dhe nxjerr vetëm ajër të pastër. Bateri e fuqishme litium ofron deri në 2 orë përdorim me një karikim të vetëm, ndërsa hartëzimi me lazer siguron pastrim të shpejtë dhe efikas, me rimbushje automatike.

Rovus Nano Robotic Vac Rovus
54,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  9-16 ditë pune.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Rovus Nano Robotic Vac pastron dyshemenë tuaja me prekjen e një butoni, duke fshirë dhe thithur me një lëvizje të vetme në tapet, të gjitha dyshemetë dhe pllakat prej druri të fortë. Një filtër HEPA H13 kap grimcat më të vogla dhe nxjerr vetëm ajër të pastër. Bateri e fuqishme litium ofron deri në 2 orë përdorim me një karikim të vetëm, ndërsa hartëzimi me lazer siguron pastrim të shpejtë dhe efikas, me rimbushje automatike.

Më shumë
Detajet e produktit

Lëreni Rovus të pastrojë shtëpinë ndërsa ju pushoni

Fshirja dhe thithja me fshesë me korrent janë thelbësore për t'i mbajtur dyshemetë dhe tapët tuaj të duken sa më mirë dhe për të siguruar një mjedis të pastër dhe higjienik. Por kjo merr kohë dhe energji që mund të shpenzoni me familjen tuaj, për hobi ose në punë. Tani mund ta lini Rovus Nano Robotic Vac të marrë përsipër këtë punë- pastruesin tuaj personal që punon kur të doni dhe kudo që dëshironi.

Rovus Nano Robotic Vac

Filtri HEPA H13 për ajër më të pastër

Fshesat me korrent duhet të nxjerrin të gjithë ajrin që thithin, kështu që është e rëndësishme që të keni një filtër të fuqishëm për t'u siguruar që papastërtia të mos zhvendoset në shtëpinë tuaj. Rovus Nano Robotic Vac vjen me një filtër me cilësi të lartë HEPA H13 që kap grimcat më të vogla nano-jo vetëm pluhurin e zakonshëm, mbeturinat dhe flokët, por polenin dhe alergjenët që përkeqësojnë problemet e frymëmarrjes dhe lëkurës. Flini si një fëmijë, duke e ditur se po thithni ajër më të mirë dhe më të shëndetshëm.

Rovus Nano Robotic Vac

Ajo fshin dhe thith, duke mos lejuar asnjë njollë

Fshesa me korrent ka bërë një rrugë të gjatë vitet e fundit, siç tregohet nga funksionaliteti i jashtëzakonshëm i Rovus Nano Robotic Vac, mjaft i zgjuar për t'u marrë me të gjitha dyshemetë e ndryshme në shtëpinë tuaj. Mund të fshijë dhe thith për të siguruar që tapetët dhe të gjitha dyshemetë dhe pllakat prej druri të jenë të pa njolla. Dhe me një lartësi prej vetëm 9.6 cm, mund të kalojë lehtësisht nën tavolina të ulëta, dollapë dhe zona të tjera të vështira për t'u arritur.

Rovus Nano Robotic Vac
 • Rovus Nano Robotic Vac
 • Rovus Nano Robotic Vac
 • Rovus Nano Robotic Vac
 • Rovus Nano Robotic Vac

Hartë me lazer për efikasitet maksimal

Pastruesit robotikë më pak efektivë thjesht lëvizin nëpër dhomë, duke kaluar nëpër të njëjtat zona përsëri dhe përsëri dhe duke u përplasur me objekte. Rovus Nano Robotic Vac vjen me hartë, zbulim lazer dhe shkallë, kështu që në fakt shikon paraqitjen e dhomave dhe ndjek rrugën më të shpejtë, më efikase për të pastruar dyshemetë. Sensorët kundër rënies zbulojnë automatikisht boshllëqet dhe skajet për ta ndaluar atë të bjerë nga shkallët, ndërsa sensorët inteligjentë të parakolpit e ndihmojnë atë të shmangë pengesat.

Rovus Nano Robotic Vac

Lehtë për tu kontrolluar, kudo që të jeni

Ju mund të zgjidhni nga dy mënyra të ndryshme pastrimi dhe të vendosni orarin e pastrimit me telekomandë dhe ta vendosni në punë nëse jeni duke shijuar një film ose ndërsa jeni duke luajtur jashtë me fëmijët tuaj.

Rovus Nano Robotic Vac
 • Rovus Nano Robotic Vac

  Filter HEPA H13

 • Rovus Nano Robotic Vac

  Bateri e fuqishme. Deri në 100 min përdorim.

 • Rovus Nano Robotic Vac

  Telekomandë

 • Rovus Nano Robotic Vac

  Për sipërfaqe të ndryshme & tapet

Kapacitet i madh pastrimi

Bateria e fuqishme litium mund të pastrohet deri në 100 minuta me një karikim të vetëm - dhe kthehet automatikisht në stacionin e karikimit kur është e nevojshme. Koshi i pluhurit i ripërdorshëm 500 ml është mjaft i madh dhe i lehtë për tu pastruar, pa pasur nevojë për çanta të shtrenjta dhe të çrregullta.

Rovus Nano Robotic Vac

Seti përfshin:

 1. 1x pajisja baze dhe koshi i pluhurit
 2. 1x karikues
 3. 1x adaptor
 4. 2x furca anesore (majtas dhe djathtas janë njësoj)
 5. 1x filtër HEPA 13
 6. 1x furçë pastruese
 7. 1x telekomandë LCD
 8. 1x thika pastruese
 9. 1x shiriti magnetik
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Rovus Nano Robotic Vac

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë