Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Filtra për fshesën Rovus Nano Multiuse Stick Rovus

Photo
Video

Sigurohuni që Rovus Nano Multiuse Stick Vac është gjithmonë i gatshëm dhe i fuqishëm për pastrim, me dy filtra zëvendësues të krijuar posaçërisht. Çdo filtër nderrohet me lehtësi dhe arrin standardin HEPA H13, duke pastruar me 99,95% efikasitet dhe duke kapur nano-grimcat, polenin dhe alergjenët.

Filtra për fshesën Rovus Nano Multiuse Stick Rovus
1,190 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Sigurohuni që Rovus Nano Multiuse Stick Vac është gjithmonë i gatshëm dhe i fuqishëm për pastrim, me dy filtra zëvendësues të krijuar posaçërisht. Çdo filtër nderrohet me lehtësi dhe arrin standardin HEPA H13, duke pastruar me 99,95% efikasitet dhe duke kapur nano-grimcat, polenin dhe alergjenët.

Më shumë
Detajet e produktit

Mbajeni fshesën Rovus Nano Multiuse Stick në gjendje të shkëlqyer

Rovus Nano Multiuse Stick Vac bën punë të shpejtë ne pastrimin e pluhurit, qimeve te kafsheve shtepiake dhe më shumë, me një zgjidhje kompakte 2-në-1 të pastrimit të shtëpisë që kombinon fleksibilitetin pa kabëll me veprimin e fuqishëm të thithjes dhe qetësinë e një filtri HEPA H13 për ta hequr alergenet, irrituesit dhe aromat. Tani mund të siguroheni që fshesa është gjithmonë gati për veprim, me dy filtra zëvendësues të krijuar posaçërisht për të zgjatur jetën e makinës tuaj.

Rovus Nano Multiuse Stick Vac Filters

Prodhuar sipas standardeve më të larta

Filtrat HEPA H13 përdoren sa herë që duam te pastrojme ajrin në shtëpi ose në punë. Rrjeta ultra e hollë ka një efikasitet të pabesueshëm 99.95% të pastrimit, duke hequr edhe grimcat më të vogla nano dhe duke fryrë vetëm ajër të pastër, të freskët dhe të shëndetshëm në shtëpinë tuaj. Ndërsa filtrat e zakonshëm të fshesave me korrent mbledhin vetëm pluhur dhe mbeturina, një filtër HEPA H13 mund të ndalojë polenin, alergjenët, marimangat e pluhurit dhe më shumë, me më pak acarim për lëkurën dhe mushkëritë, dhe një shtëpi më të shëndetshme dhe më të rehatshme.

Rovus Nano Multiuse Stick Vac Filters

Ndërrohen në pak sekonda

Për shkak se ato janë krijuar posaçërisht për Rovus Nano Multiuse Stick Vac, filtrat zëvendësues janë të shpejtë dhe të lehtë për t'u ndërruar, pa rrëmujë dhe pa nevojë për mjete. Mbani një set filtrash zëvendësues në koleksionin tuaj të pastrimit për t'u siguruar që fshesa juaj është gjithmonë duke funksionuar në maksimumin e performancës dhe duke ju dhënë juve dhe familjes tuaj shtëpinë ultra të pastër që meritoni.

Rovus Nano Multiuse Stick Vac Filters

Seti përfshin:

  • 2 filtra HEPA 13
Rovus Nano Multiuse Stick Vac Filters

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star