Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Lagështues Ajri Nano Rovus

Photo
Video
-70%

Lageshtuesi i ajrit Rovus Nano nuk është thjeshte një lagështues ajri - specialiteti i tij është në kombinimin e 2 filtrimeve të fuqishme: Topat qeramikë argjendi Nano eliminojnë më shumë se 99% baktere në ajër, ndërsa drita UV sterilizon ujin për të parandaluar rritjen e baktereve.

Lagështues Ajri Nano Rovus

Çmimi: 17,990 Lekë


Oferta: 5,397 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 2
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Lageshtuesi i ajrit Rovus Nano nuk është thjeshte një lagështues ajri - specialiteti i tij është në kombinimin e 2 filtrimeve të fuqishme: Topat qeramikë argjendi Nano eliminojnë më shumë se 99% baktere në ajër, ndërsa drita UV sterilizon ujin për të parandaluar rritjen e baktereve.

Më shumë
Detajet e produktit
Rovus Nano Humidifier Rovus Nano Humidifier
 • Rovus Nano Humidifier

  Teknologji Nano

 • Rovus Nano Humidifier

  Dritë UV-C

 • Rovus Nano Humidifier

  360° shpërndarja e ajrit

 • Rovus Nano Humidifier

  Mjegull e freskët

Ajër më i pastër, i shëndetshëm, me më pak thatësi dhe irritim

Lagështuesi Rovus Nano shton lagështi në ajër për të parandaluar thatësinë që mund të irritojë dhe plak lëkurën, mushkëritë, hundën, fytin dhe buzët.

Është projektuar me sigurinë 3-në-1 në mendje, me një kombinim të zgjuar të teknologjive për të dhënë ajrin më të pastër dhe të freskët për ju dhe familjen tuaj për të marrë frymë.

Për shkak se lagështuesi përdor një mjegull të freskët sesa avull, është veçanërisht i përshtatshëm për përdorim në dhoma ose dhomat e foshnjës dhe mund të ndihmojë në lehtësimin e kollitjes dhe mbingarkesës për shkak të një ftohjeje.

Rovus Nano Humidifier

Sistem i kombinuar i filtrimit për performancën përfundimtare

Sistemi i avancuar i filtrimit kombinon tre teknologji për të siguruar kushte optimale të frymëmarrjes për ju dhe të dashurit tuaj.

Sistemi i Filtrimit Nano Silver

Nano silver në topa qeramike.

 • Filtron mjegullën dhe mund të zhdukë më shumë se 600 lloje bakteresh dhe të pastrojë ajrin me 99.9% efikasitet.
 • Eliminon bakteret dhe substancat e tjera të dëmshme në ajër që filtrat e tjere HEPA nuk e bejne.
 • Heq ndotësit e tjerë si aromat e kafshëve shtëpiake, polenin dhe pluhurin.
Rovus Nano Humidifier

Jastëk avullues 360°

Një jastëk avullues 360° siguron që ajri i lagësht të shpërndahet në mënyrë të barabartë në dhomë, për të dhënë të njëjtën rehati qetësuese kudo që të jeni. Shpërndahet në mënyrë të barabartë në të gjithë dhomën, duke parandaluar njollat e lagura në dysheme ose sipërfaqe.

Një shtresë nano argjendi vret 99% të baktereve dhe parandalon akumulimin e gëlqeres.

Rovus Nano Humidifier

Dritë UV-C për sterilizim të lartë

Një llambë UV-C brenda lagështuesit mund të shkatërrojë ADN qelizore të baktereve, viruseve dhe mikrobeve dhe pengon riprodhimin e substancave të dëmshme.

Rovus Nano Humidifier

Lehtësi për tu kontrolluar dhe plotësisht i personalizueshëm

 • Rovus Nano Humidifier

  Ekran LED

  Lagështuesi vjen me një ekran LED dhe butona që e bëjnë të lehtë vendosjen e sistemit ashtu si ju pëlqen.

 • Rovus Nano Humidifier

  Sensori i lagështisë

  Sensori i lagështisë ju jep reagime që ju nevojiten. Ai automatikisht zbulon lagështinë, diapazoni i zbulimit është nga 30 në 80%. Siguron lagështi të qëndrueshme në të gjithë dhomën.

 • Rovus Nano Humidifier

  Rregullimi i lagështisë

  Rregulloni lagështinë nga 40 në 80%, zgjidhni shpejtësi të lartë ose të ulët. Mund të vendoset në rritje prej 5%.

 • Rovus Nano Humidifier

  Kontrolli i kohës

  Përdorni kohëmatësin 12-orësh për të vendosur lagështuesin që funksionon kur nuk jeni në dhomë. Fiket automatiksht.

I madh mjaftueshem për disa dhoma

Lagështuesi është ideal për përdorim në dhoma pa ajrosje, në shtëpi ose në zyrë. Ka një rezervuar të madh uji 3.2 litra për orë përdorimi në një mbushje. Veprimi i fuqishëm i mjegullimit operon me 280ml në orë dhe sistemi është më i përshtatshmi për zona deri në 70m2.

Rovus Nano Humidifier

A e dini se?

 • Rovus Nano Humidifier

  Viruset

  Ngritja e lagështisë në të paktën 43% ka një efekt dramatik në aplikacion. 85% e viruseve të ajrit, duke i bërë ato praktikisht joefektive.

 • Rovus Nano Humidifier

  Bëni një kollë më produktive

  Shtimi i lagështisë në ajër mund të sjellë më shumë lagështi në rrugët e frymëmarrjes gjë që mund ta bëjë një kollë më produktive - çliron gëlbazë të bllokuar ose ngjitëse.

 • Rovus Nano Humidifier

  Për flokë dhe lëkurë me të mirë

  Disa njerëz vërejnë se lëkura, buzët dhe flokët e tyre janë më të thata në dimër. Shtimi i lagështisë në ajrin e brendshëm mund të ndihmojë në zvogëlimin e shfaqjes së lëkurës së thatë, të irrituar dhe të plasaritur.

 • Rovus Nano Humidifier

  Redukton gërrhitjen

  Nëse ajri është i thatë, rrugët e frymëmarrjes së një personi kanë më pak të ngjarë të lubrifikohen mjaftueshëm, gjë që përkeqëson gërhitjen. Shtimi i lagështisë në ajër gjatë natës mund të lehtësojë disa nga simptomat.

 • Rovus Nano Humidifier

  Avantazhet për shtëpinë

  Bimët ose lulet bëhen më të gjalla, dyshemetë dhe mobiljet prej druri mund të zgjasin më shumë dhe ajri i lagësht ndihet më i ngrohtë gjë që kursen para në faturat e shërbimeve.

Set për lagështuesin e ajrit

Filtra zëvendësues të dizajnuar posaçërisht për këtë pajisje, të lehta për tu vendosur, janë në dispozicion për ta mbajtur sistemin tuaj në gjendje të mirë, rekomandohet të ndryshohen çdo 6 muaj.

Mund ti shikoni këtu

Rovus Nano Humidifier

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star