Black Friday Veror?

Black Friday Veror? Mos humbisni çmimet marramëndëse

Mos humbisni çmimet marramëndëse

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Vrasës Mushkonjash Rovus

Photo
Video

Ndërsa moti fillon të nxehet, ajri mbushet me insekte, të cilat mund të kafshojnë, gumëzhijnë, pickojnë dhe të bezdisin. Bllokojini lehtësisht të gjitha insektet fluturuese me një vrasës mushkonjash që i josh ato me dritë UV, dhe më pas i thith brenda me një ciklon të fuqishëm. Punon me USB, plotësisht i lëvizshëm, mbajeni shtëpinë, zyrën pa insekte pa perdorur kimikate toksike ose spërkatje.

Vrasës Mushkonjash Rovus
2,490 Lekë
Transporti Falas
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Ndërsa moti fillon të nxehet, ajri mbushet me insekte, të cilat mund të kafshojnë, gumëzhijnë, pickojnë dhe të bezdisin. Bllokojini lehtësisht të gjitha insektet fluturuese me një vrasës mushkonjash që i josh ato me dritë UV, dhe më pas i thith brenda me një ciklon të fuqishëm. Punon me USB, plotësisht i lëvizshëm, mbajeni shtëpinë, zyrën pa insekte pa perdorur kimikate toksike ose spërkatje.

Më shumë
Detajet e produktit

Gëzoni jetën pa insekte!

Ditët e ngrohta sjellin shumë kënaqësi, por edhe insekte fluturuese që mund t'ju kafshojnë, thumbojnë ose thjesht t'ju bezdisin me gumëzhitjet e tyre. Me Rovus Mosquito Killer ju mund t’i bllokoni shpejt dhe lehtë dhe të krijoni një mjedis më relaksues për ju dhe familjen tuaj. Nuk ka më gumëzhitje të bezdisshme ndërsa përpiqeni të kapni ditën, të shijoni mbrëmjet e ngrohta të verës ose të keni një gjumë të mirë gjatë natës.

Rovus Pest Repeller

Dritë UV për thithjen dhe ciklon tërheqës për bllokimin e insekteve

Vrasësi i mushkonjave Rovus përdor një dritë UV me gjatësi vale 395 - 405nm, eko-miqësore që josh mushkonjat drejt pajisjes dhe larg njerëzve. Sapo të afrohen, ajo krijon një ciklon te fuqishëm që i thith brënda, duke bllokuar të gjitha insektet fluturuese para se të kafshojnë ose të shumohen, duke ju mbajtur të sigurt nga acarimi pa asnjë emision të dëmshëm.

Rovus Pest Repeller

Nuk ka më kimikate të dëmshëm, pesticide ose spërkatje

Mënyrat tradicionale të trajtimit të insekteve përfshijnë përdorimin e spërkatjeve helmuese. Ndërsa këto mund të jenë efektive, ato gjithashtu paraqesin një rrezik për njerëzit dhe kafshët shtëpiake, dhe mund të kenë efekte të dëmshme në mjedis. Këto kimikate qëndrojnë në ajrin që thithim, ato bien në sipërfaqe në shtëpitë tona dhe mund të irritojnë ata me alergji ose lëkurë të ndjeshme. Për të mos përmendur të gjitha aromat e pakëndshme që prodhojnë këto solucione kimike.

Rovus Pest Repeller
 • Rovus Pest Repeller

  Dritë UV

  Drita UV është fatalisht tërheqëse për mushkonjat dhe i josh ato pa kimikate ose helm.

 • Rovus Pest Repeller

  Cikloni i fuqishëm

  Cikloni i fuqishëm thith insektet dhe i eleminon ato. Pas përdorimit, hiqni përmbajtjen e poshtme dhe zbrazeni në plehra.

 • Rovus Pest Repeller

  Pa aromë

  Përderisa nuk përdorni kimikate ose pesticide, eliminimi i mushkonjave është pa aromë.

Me USB për tu përdorur kudo

Ky vrasës modern, elegant i mushkonjave mund të punojë përmes një lidhjeje të zakonshme USB, nga një prizë në rrjet, laptop ose paketë e lëvizshme portabël. Kompakt dhe i lehtë, është ideal për përdorim në të gjithë shtëpinë tuaj dhe zonat e jashtme, dhe madje mund ta merrni në udhëtime kampe dhe peshkim. Thjesht lidhni kabllin tuaj USB në burimin e energjisë dhe shijoni darka relaksuese dhe netë pa mushkonja.

Rovus Pest Repeller

Lehtësi në mirëmbajtje

Kur të vijë koha për të pastruar vrasësin e mushkonjave Rovus thjesht hiqni pjesën e poshtme dhe zbrazni mushkonjat e ngordhura në plehra. Do të habiteni se sa shumë insekte mund të mbledhë kombinimi i zgjuar i dritës UV dhe një fuqi ciklonike brenda natës, të gjitha ndërsa jeni duke fjetur i qetë.

Rovus Pest Repeller

Paketimi përfshin:

 • 1 pajisjen bazë
 • 1 karikues USB
 • 1 manual përdorimi
Rovus Pest Repeller

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star