Nuk keni produkte në shportë

Provo

Fshesë me sprucim V2 Rovus

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Jeni lodhur nga përkulja për të pastruar dyshemetë për ti dhënë shkëlqim e duhur? Rovus Spray Mop është i përshtatshëm për t’u përdorur në të gjitha sipërfaqet dhe përmban kokë rrotulluese 360° për arritje të lehtë, depozitë uji 350 ml me sprucim dhe dorezë alumini të lehtë që ju lejon pastrimin me një dore. Me të, pastrimi i shtëpisë tuaj do të jetë efikas, efektiv dhe i shpejtë.

Fshesë me sprucim V2 Rovus
3,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
Më shumë

Jeni lodhur nga përkulja për të pastruar dyshemetë për ti dhënë shkëlqim e duhur? Rovus Spray Mop është i përshtatshëm për t’u përdorur në të gjitha sipërfaqet dhe përmban kokë rrotulluese 360° për arritje të lehtë, depozitë uji 350 ml me sprucim dhe dorezë alumini të lehtë që ju lejon pastrimin me një dore. Me të, pastrimi i shtëpisë tuaj do të jetë efikas, efektiv dhe i shpejtë.

Më shumë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia