Nuk keni produkte në shportë

Provo

Shkop pastrues i sheshtë dhe fleksibël Rovus

Photo
Video
-60%

Rovus Flat & Fleksibël është e para e këtij lloji në treg. Koka e dyanshme dhe doreza e zgjatshme dhe fleksibile, do t'ju japë fuqi për të trajtuar edhe ato hapësira të pa arritshme. Nuk ka më qoshe të papastruar, duke u përkulur ose duke injoruar zonat përreth mobiljeve dhe pajisjeve - pastroni kudo, më lehtë dhe më shpejt.

Shkop pastrues i sheshtë dhe fleksibël Rovus

Çmimi: 2,490 Lekë


Oferta: 990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Rovus Flat & Fleksibël është e para e këtij lloji në treg. Koka e dyanshme dhe doreza e zgjatshme dhe fleksibile, do t'ju japë fuqi për të trajtuar edhe ato hapësira të pa arritshme. Nuk ka më qoshe të papastruar, duke u përkulur ose duke injoruar zonat përreth mobiljeve dhe pajisjeve - pastroni kudo, më lehtë dhe më shpejt.

Më shumë
Detajet e produktit

Pastroni edhe atje ku nuk mund të shkojnë fshesat e zakonshme

Një fshesë e re në familjen Rovus: Rovus Flat & Fleksibël. Shtojini më shumë funksionalitet dhe ndërthurni efektet e një lecke dhe një fshese. Dizajni inovativ e bën edhe më të lehtë mbajtjen e shtëpisë tuaj të pastër, me një kokë të re të hollë dhe një dorezë që zgjatet dhe përthyhet (deri në 35 cm) për të arritur atje ku nuk mund të shkojnë fshesat e tjera, qoftë nën ose sipër mobiljeve tuaja, duke bërë punën tuaj edhe me të shpejtë dhe më të lehtë.

Rovus Flat&Flexible Mop
 • Rovus Flat&Flexible Mop

  Merrni pluhurat

 • Rovus Flat&Flexible Mop

  Pastroni tapetët

 • Rovus Flat&Flexible Mop

  Hiqni qimet e kafsheve shtëpiake nga divan dhe kolltukët

 • Rovus Flat&Flexible Mop

  Pastroni zonat më të vështira në shtëpinë tuaj

 • Rovus Flat&Flexible Mop

  Mbidhni ujin ose lengjet

Mikrofibra që tërheqin papastërtitë si një magnet

Mikrofibrat në Flat & fleksibël shpejt thithin derdhjet e lëngshme dhe mbledhin pluhur, papastërti, mbeturina dhe qimet e kafshëve shtëpiake pa shumë mundim, një pastrim i shpejtë mbi sipërfaqe. I sigurt për t’u përdorur në të gjitha dyshemetë dhe tekstilet, madje edhe qilima dhe divane. Lehtë për t’u hequr, larë dhe ripërdorur, duke kursyer para dhe duke u kujdesur për mjedisin. -Përdoret në të dy anët - përdorni anën gri dhe grumbulloni flokët e bezdisshme, pluhur dhe papastërti, ose përdorni atë jeshile për heqjen dhe mbledhjen e lengjeve te ndryshme.

Rovus Flat&Flexible Mop
 • Rovus Flat&Flexible Mop

  E përshtatshme

  Fleksibiliteti i saj ju lejon të trajtoni hapësira të vështira për t'u arritur..

 • Rovus Flat&Flexible Mop

  Efikase

  Asnjë papastërti nuk është e sigurt nga kjo fshese. Qimet e kafshëve shtëpiake, pluhuri dhe derdhja janë thjeshte histori.

 • Rovus Flat&Flexible Mop

  Eko-miqesore

  Pasi të përdorni leckën, thjesht lajeni atë në lavatriçe dhe ripërdorni përsëri.

 • Rovus Flat&Flexible Mop

  E gjithanshme

  Me dorezë që mund të zgjasë deri në 35 cm asgjë nuk do të jetë e pamundur.

Ekziston një fshesë e re në qytet

Dizajni i ri i dorezës mund të zgjatet deri në 35 cm, duke e bërë të lehtë pastrimin e hapësirave të vështira për t'u arritur pa u ulur në gjunjë dhe duke parandaluar dhimbjen e shpinës. Koka e rrafshët unike do të thotë se grumbullimi i pluhurit, papastërtia nuk do të krijohen nën mobiljet dhe pajisjet e rënda. Thjesht rrëshqisni një leckë poshtë divanit, krevatit, frigoriferit ose furrës tuaj dhe pastrojeni atje ku nuk mund të shkojnë leckat e thjeshta. Ose përdoreni atë në dollapët e kuzhinës tuaj, pjesën e sipërme të dollapëve dhe rafteve tuaja ose qoshe të vështira për t'u arritur pa pasur nevojë të ngjiteni në karrige ose në një shkallë. Rrjetat e merimangës kini kujdes, ekziston një pastrues i ri në qytet.

Rovus Flat&Flexible Mop
 • Rovus Flat&Flexible Mop

  Kursen kohë dhe përpjekje

  Eshtë i shpejtë dhe i lehtë për t’u përdorur, madje edhe për zona të vështira për t’u arritur. Jo më duke përdorur shtojca të ndryshme, duke u përkulur në gjunjë ose ngjitje në karrige.

 • Rovus Flat&Flexible Mop

  Pastron pluhurin, qimet e kafshëve shtëpiake, papastërtitë dhe lëngjet

  Nuk ka rrëmujë me të cilën nuk mund të luftoni. Perdoret në të dy anët me kombinimin e 2 leckave të ndryshme fiton mbi papastërtitë, pluhurin, qimet dhe derdhjet çdo herë.

 • Rovus Flat&Flexible Mop

  E lehtë në peshë

  Shumë e lehtë do ta bëjë pastrimin tuaj të duket i lehtë, dhe me dorezë fleksibël mund të arrini edhe ato vende të ngushta përreth mobiljeve tuaja.

Informacione Shtesë

Paketimi përfshin:

 • 1x Rovus Flat&Flexible
 • 1x leckë jeshile
 • 1x leckë gri
Rovus Flat&Flexible Mop

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia