Nuk keni produkte në shportë

Provo

Aksesore për fshesën Dirt Buster Rovus

Photo
Video
-80%

Seti i aksesorëve me 4 furça i cili është i përshtatshëm për fshesën Rovus Dirt Buster do t'ju ndihmojë të pastroni shtëpinë më shpejt dhe pa u munduar. Të gjithë dëshirojmë të kemi një shtëpi të pastër. Për rezultate fantastike në pastrimin e shtëpisë tuaj seti i aksesoreve Rovus është produkti i duhur për ju.

Aksesore për fshesën Dirt Buster Rovus

Çmimi: 1,490 Lekë


Oferta: 298 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 3
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Seti i aksesorëve me 4 furça i cili është i përshtatshëm për fshesën Rovus Dirt Buster do t'ju ndihmojë të pastroni shtëpinë më shpejt dhe pa u munduar. Të gjithë dëshirojmë të kemi një shtëpi të pastër. Për rezultate fantastike në pastrimin e shtëpisë tuaj seti i aksesoreve Rovus është produkti i duhur për ju.

Më shumë
Detajet e produktit

Për një shtëpi të pastër, ju duhen aksesorët e pastrimit

Të gjithë dëshirojmë të kemi një shtëpi të pastër. Për rezultate fantastike në pastrimin e shtëpisë tuaj seti i aksesoreve Rovus është produkti i duhur për ju.

Duke pasur sipërfaqe të ndryshme për të pastruar, nuk është shumë higjenike që të përdoret vetëm një lecke apo kokë e vetme. Duke pasur një set i cili ka koka të ndryshme për sipërfaqe të ndryshme pastrimi është shumë më i lehtë - për ambjente të brëndshme dhe të jashtme.  

4 aksesorë të ndryshëm për një shtëpi të pastër menjëherë

Seti i aksesorëve Rovus Dirt Buster përbehet nga 4 koka të ndryshme të cilat montohen shumë thjeshtë dhe janë shumë përdorimshe.

Seti përfshin:

  • Furçën shumë përdorimshe
  • furcën për cepat
  • furcën për sipërfaqet e vështira për tu pastruar
  • furçën e sheshtë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star