Nuk keni produkte në shportë

Provo

Fshesa Dirt Buster Rovus

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Shumë e thjeshtë dhe praktike në përdorim, fshesa Rovus Dirt Buster një pajsije dore me disa koka për pastrimin e pothuajse çdo ambjenti në shtëpinë tuaj, si kuzhina, tualetet apo ambjentet e jashtme.

Fshesa Dirt Buster Rovus

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 1,190 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Shumë e thjeshtë dhe praktike në përdorim, fshesa Rovus Dirt Buster një pajsije dore me disa koka për pastrimin e pothuajse çdo ambjenti në shtëpinë tuaj, si kuzhina, tualetet apo ambjentet e jashtme.

Më shumë
Detajet e produktit

Për një shtëpi të pastër dhe vezulluese

Me 3 furça të gjithëanëshme për pastrim, fshesa Rovus Dirt Bustër është një nga pajisjet e pastrimit që do t'ju duhet për të mbajtur shtëpine tuaj të pastër nga pluhurat dhe njollat: për dyshemet e të gjitha dhomave në shtëpi (apo jashtë saj), banjo apo kuzhinë duke përfshire edhe lavamanet, për pastrimin e pajisjeve të kuzhinës, sipërfaqe lëkure, druri dhe mobilje, gjithashtu edhe për makinën tuaj jashtë dhe brënda saj.

Fërkimi dhe pastrimi nuk ka qënë kurrë më i thjeshtë

Në fakt, është shume e thjeshtë me fshesen Rovus Dirt Buster saqë ju nuk do ta ndjeni që jeni duke pastruar. Frymarrje e rënduar dhe djerësitje nga lodhja është një gjë që do ti mbetet të shkuarës; tani ju mund të bëni më të thjeshtë jetën tuaj duke përdorur një nga 3 furcat e përfshira ose aksesorin për fërkim, të cilët janë perfekt për të pastruar.

Përdoret:

 • Për çdo lloj lavamani

 • Në banjo

 • Kuzhinë

 • Për makina dhe ambjente të jashtme

Bëjini punët e përditshme më të thjeshta

Fshesa Rovus Dirt Buster është dizenjuar për të bërë më të thjeshtë përditshmërinë tuaj. E lehtë në peshë për të bërë pastrimin më pak të lodhshëm, me dorezë e cila edhe mund të zgjatet për më shumë rehati gjatë pastrimit. Thjeshtë vendosni furçen që dëshironi dhe filloni të pastroni sipërfaqen e dëshiruar.

Pa kabëll për më shumë lehtësi në pastrim

Jeni lodhur me mënyrat tradicionale të pastrimit dhe pajisjeve me kabëll të cilat nuk mund të arrine deri në sipërfaqen që duhet pastruar? Fshesa Rovus Dirt Buster është pa kabëll dhe funksionon me karikim (të cilën mund ta karikoni kur nuk jeni duke e përdorur), duke bërë të kapshem çdo cep të shtëpise tuaj.

Rezistentë ndaj ujit mund të përdoret edhe në sipërfaqe të lagështa

Ju mund të përdorni Fshesen Rovus Dirt Buster pa u shqetësuar në çdo sipërfaqe madje edhe në lavaman, wc, dush pasi ajo është rezistëntë ndaj ujit per të garantuar efiçensë makimale edhe në sipërfaqe të lageshta apo edhe ne sipërfaqe shumë të pista brenda apo jashtë shtëpisë tuaj.

E fuqishme madje edhe në cepat që janë shume të vështirë për tu pastruar

Shumë fshesa dëmtohen lehtësisht kur bien në kontakt me cepat apo hapësirat e ngushta të cilat janë të vështira për tu pastruar, por fshesa Rovus Dirt Buster do të jetë partneri juaj në pastrim për vite me rradhë pasi është shumë e fuqishme edhe për pastrimin e sipërfaqeve që janë shumë të veshtira për tu arrirë.

Informacione Teknike:

 • Fuqia: 9 W
 • Bateria: 4,8 V, 2000 mAH, NI_MH
 • Koha e karikimi: 7-8 orë
 • 180 rrotullime për minutë
 • Koha mesatare e punës 50-90 min
Informacione Shtesë

Seti përfshin:

 • Pajisja Rovus Dirt Buster
 • Furça speciale për cepat
 • Furça për fërkim
 • Furça për pastrim të gjithanshëm
 • Karikuesi
 • Bishti zgjatues

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star