Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Ngrohëse Rovus

Photo
Video
-40%

Një ngrohës portativ, i fuqishëm dhe kompakt që do të doni ta mbani pranë teksa temperaturat bie. Me një lartësi mbi 20 cm është ideale për t'u vendosur në tryezën tuaj në shtëpi ose në zyrë, me një lëvizje lëkundëse për të nxjerrë ajrin e ngrohtë në mënyrë më efikase. Sistemi i zgjuar i kontrollit të temperaturës ndalon ngrohjen automatikisht dhe parandalon mbinxehjen.

Ngrohëse Rovus

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 1,794 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Një ngrohës portativ, i fuqishëm dhe kompakt që do të doni ta mbani pranë teksa temperaturat bie. Me një lartësi mbi 20 cm është ideale për t'u vendosur në tryezën tuaj në shtëpi ose në zyrë, me një lëvizje lëkundëse për të nxjerrë ajrin e ngrohtë në mënyrë më efikase. Sistemi i zgjuar i kontrollit të temperaturës ndalon ngrohjen automatikisht dhe parandalon mbinxehjen.

Më shumë
Detajet e produktit

Nxehtësi shtesë, aty ku keni nevojë

Ndërsa temperaturat bien ju duhet të qëndroni ngrohtë, dhe ndërsa ngrohësit dhe radiatorët e mëdhenj janë efektivë, ata shpesh përdorin shumë më tepër energji dhe zënë shumë hapësirë, sesa është e nevojshme. Tani mund të shijoni ngrohtësi të shpejtë dhe efektive pikërisht aty ku dëshironi, me një ngrohës kompakt dhe portativ, i përshtatshëm si për përdorim në dysheme ashtu edhe në tavolinë.

Rovus Desktop Heater

Ideale për shtëpi ose zyrë

Ngrohësi elegant është zgjidhja perfekte për zonat e ftohta rreth shtëpisë ose në zyrë, duke sjellë shpejt më shumë nxehtësi në mënyrë që të punoni ose relaksoheni, pa humbur energji. Me një lartësi pak më shumë se 20 cm, mund të përshtatet pothuajse kudo, dhe me një rrip mbajtës dhe peshë prej vetëm 580g ju mund ta lëvizni shpejt dhe me lehtësi, për tu ngrohur kudo që të jeni në shtëpi.

Rovus Desktop Heater
 • Rovus Desktop Heater

  I përshtatshëm

 • Rovus Desktop Heater

  I sigurtë

 • Rovus Desktop Heater

  Portativ

 • Rovus Desktop Heater

  Lehtësi në përdorim

 • Rovus Desktop Heater

  Vendoseni mbi ose nën një tavolinë për më shumë nxehtësi ndërsa punoni.

 • Rovus Desktop Heater

  Vendoseni në një tavolinë anësore ose dyshemenë në dhomën e ndenjes kur shikoni TV ose shijoni një libër.

 • Rovus Desktop Heater

  Përdoreni në garazh për tu ngrohur ose kur bëni punë shtëpie.

 • Rovus Desktop Heater

  Dilni jashtë në ballkon ose tarracë për të shijuar mbrëmjet e dimrit.

Kontroll i thjeshtë, ngrohje dhe siguri

Elementi i fuqishëm i ngrohjes nxehet shpejt me prekjen e butonit, ndërsa ngrohësi luhatet në 40° për të përhapur ngrohtësinë në mënyrë më të barabartë ndërsa ventilatori fryn ajër të ngrohtë dhe të butë për rehatinë tuaj. Për të shmangur mbinxehjen dhe humbjen e energjisë, elementi automatikisht ndalon ngrohjen dhe pastaj rinis përsëri, duke ruajtur temperaturën e duhur për të mbajtur larg të ftohtit e dimrit. Dizajni elegant, modern përfshin mbrojtje nga përmbysja për siguri shtesë.

Rovus Desktop Heater

E përkryer si dhuratë

Dizajni tërheqës, kontroll i lehtë për t'u përdorur dhe veçoritë e integruara të sigurisë e bëjnë Ngrohësin Rovus dhuratën e përsosur për studentët ose të afërmit që kanë nevojë për më shumë nxehtësi në dimër, por nuk janë të rehatshëm duke përdorur radiatorë të komplikuar, të rëndë ose të shtrenjtë për ngrohje. Një mënyrë e shkëlqyeshme për t'ju treguar kujdes dhe për t'i mbajtur të dashurit tuaj të ngrohtë këtë sezon.

Rovus Desktop Heater

Seti përfshin:

 • 1x ngrohëse
 • 1x manual
Rovus Desktop Heater
Informacione Shtesë
Bli ngrohësen dhe merr DHURATË Freskues Personal Rovus + Filtra

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star