Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

Dehumidifier Rovus

Photo
Video
-30%

Lagështia e tepërt nxit rritjen e mykut, të cilat mund të dëmtojnë shtëpinë tuaj, mobiljet, veshjet dhe më shumë, si dhe të krijojnë erë të keqe dhe probleme shëndetësore. Tani mund të mbroni pronën tuaj dhe të dashurit tuaj dhe të hiqni deri në 12 L ujë në ditë nga ajri, me Dehumidifikuesin Rovus. Kontrolle të lehta për t'u përdorur, të lëvizshme dhe të qeta. Ideale për bodrume, dhoma lavanderie, dhoma gjumi dhe më shumë.

Dehumidifier Rovus

Çmimi: 24,990 Lekë


Oferta: 17,490 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Lagështia e tepërt nxit rritjen e mykut, të cilat mund të dëmtojnë shtëpinë tuaj, mobiljet, veshjet dhe më shumë, si dhe të krijojnë erë të keqe dhe probleme shëndetësore. Tani mund të mbroni pronën tuaj dhe të dashurit tuaj dhe të hiqni deri në 12 L ujë në ditë nga ajri, me Dehumidifikuesin Rovus. Kontrolle të lehta për t'u përdorur, të lëvizshme dhe të qeta. Ideale për bodrume, dhoma lavanderie, dhoma gjumi dhe më shumë.

Më shumë
Detajet e produktit

Mbani lagështinë nën kontroll

Lagështia e rekomanduar në mjedise të brendshme është midis 45 dhe 55%. Më shumë se kaq pastaj mund të fillojnë problemet që mund të dëmtojnë shtëpinë dhe shëndetin tuaj, duke shkaktuar dëme afatgjata dhe shpenzime të përsëritura. Stabilizuesi i lagështisë Rovus është një zgjidhje e thjeshtë, e shpejtë për të hequr lagështirën e tepërt nga shtëpia ose zyra juaj, e cila është e lehtë për tu përdorur dhe mund të zhvendoset nga dhoma në dhomë, duke ju kursyer para dhe duke ju mbajtur ju dhe familjen tuaj më të shëndetshëm.

Rovus Dehumidifier

Largon deri në 12 litra ujë në ditë

Një rezervuar i madh uji i lehtë për të zbrazur 2 L mbledh ujin, me sistemin që mbyllet automatikisht kur të jetë i plotë. Ose përdorni zorrën e dhënë për të mundësuar kullimin e vazhdueshëm, duke hequr deri në 12L ujë në ditë. Përdoreni atë për t'i mbajtur dhomat të sigurta dhe pa lagështi, myk, ose për të ndihmuar rrobat të thahen më shpejt në dhomën e lavanderisë.

Rovus Dehumidifier

I shpejtë, i lehtë, i lëvizshëm dhe i qetë

Dehumidifier Rovus është krijuar posaçërisht për përdorim në shtëpi, një zgjidhje e përballueshme dhe me stil për lagështinë e tepërt në ajër.

 • Rovus Dehumidifier

  Kompakt dhe i fuqishëm

  Është një kompakt 25.5x22x47cm, por mjaft i fuqishëm për përdorim në hapësira deri në 25m2. Peshon 11kg por është i lehtë për tu lëvizur, pasi është me rrota.

 • Rovus Dehumidifier

  Ekran LCD me prekje

  Ekrani i madh LCD me prekje ka kontroll dhe të dhëna të qarta për t'ju mbajtur të informuar dhe të aftë për të rregulluar lagështinë nga 30 - 80% RH, kështu që çdo dhomë e shtëpisë tuaj mbahet ashtu siç ju pëlqen - nga bodrumi në banjë, kuzhina në dhomë gjumi.

 • Rovus Dehumidifier

  Vendosni kohëmatësin

  Kohëmatësi mund të vendoset që të funksionojë nga 1 deri në 12 orë, me dy shpejtësi dhe funksionim të qetë, të lehtë për të fjetur - dhe një mbyllje për siguri.

Përdorni kudo në shtëpi

 • Rovus Dehumidifier
 • Rovus Dehumidifier
 • Rovus Dehumidifier
 • Rovus Dehumidifier

Si lagështia mund të dëmtojë shtëpinë dhe shëndetin tuaj

Ne të gjithë e dimë se era e pakëndshme e mykut në një shtëpi është një shenjë e qartë se diçka ka shkuar keq. Ajo tregon se kërpudhat kanë filluar të rriten në mure, mobilje, qilima, veshje, shtroje dhe më shumë dhe duhet të zëvendësohen para se problemi të fillojë përsëri.

Rovus Dehumidifier

Paketimi përfshin:

 • Pajisjen bazë
 • Manual përdorimi
Rovus Dehumidifier

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë