Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Freskuese Portative Rovus

Photo
Video
-80%

Vapa e verës nuk do t'ju shqetësojë më kurrë. Freskuese e përshtatshme për ju, ofron deri në 10 orë përdorim, pa tela. Ftohni ajrin tuaj kudo që dëshironi, freskuesja është e lëvizshëm dhe paloset bëhet 9,3 cm. Ideal për t'u përdorur në shtëpi, zyrë, kopsht, gjatë pushimeve, kur bëni kamping ose udhëtoni. Një dizajn i sigurt dhe i thjeshtë për tu pastruar në 3 ngjyra tërheqëse.

Freskuese Portative Rovus

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 798 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Vapa e verës nuk do t'ju shqetësojë më kurrë. Freskuese e përshtatshme për ju, ofron deri në 10 orë përdorim, pa tela. Ftohni ajrin tuaj kudo që dëshironi, freskuesja është e lëvizshëm dhe paloset bëhet 9,3 cm. Ideal për t'u përdorur në shtëpi, zyrë, kopsht, gjatë pushimeve, kur bëni kamping ose udhëtoni. Një dizajn i sigurt dhe i thjeshtë për tu pastruar në 3 ngjyra tërheqëse.

Më shumë
Detajet e produktit

E gjithëanshme dhe plot stil për më shumë freski

Të gjithë i duam muajt e ngrohtë, por ndonjëherë shumë nxehtësi mund të jetë e pakëndshme. Tani ju mund të kontrolloni mjedisin dhe të ruani qetësinë me një freskuese të palosshme, projektuar me zgjuarsi për tu marrë kudo dhe duke dhënë deri në 10 orë përdorim të vazhdueshëm. Dhe jo vetëm kaq; ju mund të zgjidhni nga 3 ngjyra të ndryshme - të bardhë, të zezë ose rozë.

Rovus Cordless Portable Fan

Shijoni ajërin e freskët, kudo

Dizajni pa tela, palosët dhe dizajni teleskopik inovativ e bën të lehtë marrjen kudo që ju nevojitet një komoditet i ftohtë.

 • Rovus Cordless Portable Fan

  Vendoseni në tryezën tuaj të zyrës, në dhomën e gjumit ose në kuzhinë për të siguruar një furnizim të drejtpërdrejtë të ajrit të freskët.

 • Rovus Cordless Portable Fan

  Dilni jashtë për pikni, barbecues, punë në kopsht ose banjo dielli, në mënyrë që të shijoni motin pa djersitje.

 • Rovus Cordless Portable Fan

  Mbani një në makinë dhe keni luksin e ajrit të freskët në plazh, kur bëni kamping, peshkim ose kur udhëtoni.

Freskuese tavoline ose i gjatë

Dizajni teleskopik do të thotë që ju mund ta përdorni në dy mënyra. Si një njësi e shkurtër në tavoline dhe një freskuese e gjatë në këmbë, me një diapazon nga 36cm deri në 1m të lartë për përdorim në të gjitha cilësimet. Kur nuk është në përdorim, freskuesja elegante mund të paloset pothuajse plotësisht dhe bëhet vetëm 9.3 cm e lartë, ideale për ruajtjen në dimër, kur paketohet për të udhëtuar ose ruajtur në makinë.

Rovus Cordless Portable Fan

Siguria dhe fuqia

Freskuesja ka tre helika që japin një efekt të fortë ftohës me zhurmë minimale, plus tre cilësime të shpejtësisë për kontroll të plotë të temperaturës. Koka e freskueses mund të anojë përmes 180° për të drejtuar ajrin e freskët pikërisht atje ku ju dëshironi. Një skarë e përparme ofron siguri maksimale, pa asnjë rrezik për fëmijët ose kafshët shtëpiake, dhe ajo lehtësisht mund të hiqet për pastrim kur është e nevojshme.

Rovus Cordless Portable Fan

Fuqi e mjaftueshme për një ditë të plotë pune

Bateria e fuqishme e integruar 3600 mAh li-ion mund të karikohet duke përdorur një kabëll të zakonshëm USB dhe të sigurojë përdorim të vazhdueshëm deri në 10 orë. Më se e mjaftueshme për një ditë të plotë në zyrë, një gjumë të rehatshëm natë ose relaksim para televizionit.

Rovus Cordless Portable Fan
 • 1
  Rovus Cordless Portable Fan

  Karikohet me kabëll USB.

 • 2
  Rovus Cordless Portable Fan

  Vendosni freskuesin sipas dëshirës tuaj.

 • 3
  Rovus Cordless Portable Fan

  Ndizeni dhe shijoni ajrin e freskët.

Informacione Shtesë

Paketimi përfshin:

 • 1x Freskuese portative pa kabëll
 • 1x manual përdorimi
Rovus Cordless Portable Fan

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star