Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Çantë mbajtëse Rovus 360 Rovus

Photo
Video

Me këtë çantë të dizajnuar posaçrisht për laresin me presion Rouvs 360, ju mund ta mbani setin më të organizuar dhe lehtësisht ta merrni me vete kudo që ju duhet.

Çantë mbajtëse Rovus 360 Rovus
1,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  9-16 ditë pune.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Me këtë çantë të dizajnuar posaçrisht për laresin me presion Rouvs 360, ju mund ta mbani setin më të organizuar dhe lehtësisht ta merrni me vete kudo që ju duhet.

Më shumë
Detajet e produktit

Fuqia pastruese e ujit me presion të lartë, kudo që ju duhet

Rovus 360 - Larësja me presion pa kabëll mund të rris fuqinë e pastrimit me një motor të fuqishëm i cili jep 20 bare presion uji që mund t'i drejtoni për të shpërthyer nga larg ndotjet apo papastërtitë dhe llumrat. Përfshin një zorrë 6m që mund të nxjerrë ujë nga një çezmë, shishe, kovë, lumë ose ndonjë burim tjetër, dhe një depozitë për detergjent për punë më të vështira që kanë nevojë për pastrim më të plotë.

Rovus 360 - Cordless Pressure Washer Carry Bag

Organizoni dhe ruani mjetet e punës

Mbajeni larësin me presion dhe të gjithë aksesoret e tij ne kete çantë mbajtese me stil dhe të krijuar posaçërisht per kete produkt. I qëndrueshëm dhe me dy doreza mbajtëse dhe rripin e shpatullave për lehtësinë e përdorimit, lejon ruajtjen e lehtë të sistemit tuaj të pastrimit në shtëpi ose në makinë, pa u shqetësuar për humbjen e ndonjë prej pjesëve.

Rovus 360 - Cordless Pressure Washer Carry Bag

Linja Rovus 360

Linja e re Rovus 360 është një gamë e projektuar me zgjuarsi e sistemeve dhe mjeteve pastruese që ndajnë të njëjtën bateri ose njësi bazë, duke dhënë fuqinë e lartë që ju nevojitet me një fleksibilitet të madh dhe vlerë në para. Kjo linjë përfshin disa produkte te ndryshme.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë