Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Filtra zevendesues Rovus 360 Rovus

Photo
Video
-20%

Filtra zëvëndësues Rovus 360 janë të lehtë për tu vendosur dhe hequr, dhe mund të lahen dhe të ripërdoren për të shtuar më shumë jetëgjatësinë fshesës tuaj të dorës. Një shtesë praktike dhe me vlerë të lartë për koleksionin tuaj të produkteve Rovus 360. Paketimi përfshin 2 filtra.

Filtra zevendesues Rovus 360 Rovus

Çmimi: 990 Lekë


Oferta: 792 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  9-16 ditë pune.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Filtra zëvëndësues Rovus 360 janë të lehtë për tu vendosur dhe hequr, dhe mund të lahen dhe të ripërdoren për të shtuar më shumë jetëgjatësinë fshesës tuaj të dorës. Një shtesë praktike dhe me vlerë të lartë për koleksionin tuaj të produkteve Rovus 360. Paketimi përfshin 2 filtra.

Më shumë
Detajet e produktit

Mbani fshesën e dorës në gjendje të përsosur

Fshesa e dorës Rovus 360 është sistemi ideal kur ju nevojitet fuqi e lehtë pastruese portative për t'u marrë me papastërtitë dhe rrëmujat kudo nëpër shtëpi ose jashtë, në garazh, makinë, zyrë. Sidoqoftë, me kalimin e kohës filtri bllokohet natyrshëm nga pluhuri dhe mbeturinat, duke zvogëluar fuqinë thithëse të njësisë dhe aftësinë për të hequr grimcat e dëmshme irrituese nga ajri.

Rovus 360 - Cordless Hand Vac Filters

I lehtë për tu ndërruar

Tani mund të ndryshoni shpejt dhe me lehtësi filtrin e fshesës me këtë set prej dy filtrash zevëndësues, të dizajnuar posaçërisht për një përshtatje perfekte. Filtri mund të bllokojë grimcat e ajrit dhe sigurohuni që ajri të jetë më i pastër. Filtrat janë të lehtë për tu vendosur dhe hequr, dhe mund të lahen dhe të ripërdoren për të shtuar më shumë jetë fshesës tuaj të dorës. Një shtesë praktike dhe me vlerë të lartë për koleksionin tuaj të produkteve Rovus 360. Paketimi përfshin 2 filtra.

Rovus 360 - Cordless Hand Vac Filters

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star