Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

Fshesë dore Rovus 360 Rovus

Photo
Video

Linja e re Rovus 360 përdor të njëjtën bateri ose njësi bazë për një sërë sistemesh pastrimi me energji të lartë, duke siguruar fleksibilitet dhe vlerë në para. Fshesa e dorës pa kabëll është një njësi kompakte që jep deri në 30 minuta pastrim të fuqishëm kudo që ju nevojitet - përreth shtëpisë, në makinë ose gjatë lëvizjes. Vjen me dy aksesorë.

Fshesë dore Rovus 360 Rovus
2,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Linja e re Rovus 360 përdor të njëjtën bateri ose njësi bazë për një sërë sistemesh pastrimi me energji të lartë, duke siguruar fleksibilitet dhe vlerë në para. Fshesa e dorës pa kabëll është një njësi kompakte që jep deri në 30 minuta pastrim të fuqishëm kudo që ju nevojitet - përreth shtëpisë, në makinë ose gjatë lëvizjes. Vjen me dy aksesorë.

Më shumë
Detajet e produktit

Një sistem i integruar për pastrimin pa kabëll

Linja e re Rovus 360 është një gamë e sistemeve dhe veglave për pastrim, të cilat përdorin të njejtën bazë ose njësi, për t’ju mundësuar performancë dhe rezultate më të mira. Transportueshmëria i jep asaj një avantazh edhe më të madh, fshesa e dorës do t'ju ndihmojnë të mbani të gjithë shtëpinë të pastër dhe pa njolla - kudo që të jeni, mund të pastroni.

Rovus 360 - Cordless Hand Vac

Fuqia e thithjes në dorën tuaj

Fshesa e dorës është kompakte, por e fuqishme, duke ofruar deri në 30 minuta përdorim nga një karikim i vetëm me 5 kPa energji të pastër thithëse, mjaftueshëm për të bërë punë të shpejtë për çdo papastërtie ose rrëmuje ditore brenda shtëpisë. Dizajni pa kabëll do të thotë që ju mund ta përdorni atë kudo - në shtëpi, në makinë, garazh ose zyrë, madje edhe gjatë kampingut.

 • Rovus 360 - Cordless Hand Vac
 • Rovus 360 - Cordless Hand Vac
 • Rovus 360 - Cordless Hand Vac
 • Rovus 360 - Cordless Hand Vac
 • Rovus 360 - Cordless Hand Vac

  30 min përdorim pa kabëll me një karikim të plotë të baterisë.

 • Rovus 360 - Cordless Hand Vac

  5kPa fuqi thithëse për të siguruar që puna është bërë.

 • Rovus 360 - Cordless Hand Vac

  Filtri HEPA për ajër të pastër dhe të shëndetshëm.

 • Rovus 360 - Cordless Hand Vac

  Me 2 aksesorë të ndryshëm.

Dy aksesorë për përdorim maksimal

Fshesa e dorës vjen me dy aksesorë të dizajnuar posaçërisht për të siguruar që të arrini papastërti kudo që fshihen.

 • Një aksesorë për të arritur qoshet, hapësirat e ngushta dhe vrimat.
 • Një furçë për sipërfaqe më të gjera, më të sheshta, ideale për thithjen e qimeve te flokeve, pluhurit ose papastërtive nga dyshemetë, divaneve, tapicerive dhe më shumë.

Një depozitë për mbledhjen e pluhurit 100ml, e lehtë për t’u zbrazur do të thotë që fshesa e dorës është e shpejtë dhe e thjeshtë për tu përdorur.

Rovus 360 - Cordless Hand Vac

Ajri më i pastër si standard

Fshesa e dorës ka filtër HEPA me cilësi të lartë, i cili mund të lahet, filtri bllokon grimcat më të vogla të papastërtisë, pluhurit dhe mbeturinave dhe siguron që ajri që ju do të thithni të jetë i pastër në shtëpinë tuaj, duke bërë një mjedis më të shëndetshëm, më të rehatshëm për ju dhe familjen tuaj.

Rovus 360 - Cordless Hand Vac
 • Rovus 360 - Cordless Hand Vac

  Karikoni baterinë përpara përdorimit.

 • Rovus 360 - Cordless Hand Vac

  Bashkëngjisni baterinë fshesës së dorës.

 • Rovus 360 - Cordless Hand Vac

  Zgjidhni aksesorin, ndizeni dhe pastroni.

 • Rovus 360 - Cordless Hand Vac

  Pastroni filtrin pasi mbaroni punë, karikojeni dhe përdoreni përsëri.

Punon me bateri të rikarikueshme

Ashtu si të gjithë sistemet e pastrimit në linjën Rovus 360, fshesa e dorës punon me një bateri të fuqishme litiumi 18V 2000 mAh, e shitur veçmas, për të ulur kostot dhe për të maksimizuar fleksibilitetin. Bateria mund të sigurojë deri në 30 minuta fuqi të plotë pastrimi dhe mund të rimbushet shpejt për 60-90 minuta. Fshesa e dorës bën një kombinim perfekt me Rovus 360 - larësin me presion pa kabëll, pasi ato ndajnë të njëjtën bateri dhe karikues.

Rovus 360 - Cordless Hand Vac

Paketimi përfshin:

 • Fshese dore pa kabëll (Pajisja bazë)
 • Manuali i përdorimit

*Bateria NUK është e përfshirë në paketim.

Rovus 360 - Cordless Hand Vac

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë