Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Kompresor Ajri Rovus 360 Rovus

Photo
Video
-20%

Kompresori i ajrit Rovus 360 është një njësi kompakte, pa kabëll dhe i lëvizshëm, që shpejt dhe në mënyrë të sigurt ju lejon të fryni ose shfryni goma dhe objekte të tjera, me një matës të lehtë për t’u lexuar për një kontroll optimal të presionit. Punon me njësinë bazë dhe baterinë e Rovus 360 pastruesin me presion pa kabëll të cilat shiten veç e veç.

Kompresor Ajri Rovus 360 Rovus

Çmimi: 3,090 Lekë


Oferta: 2,472 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  9-16 ditë pune.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Kompresori i ajrit Rovus 360 është një njësi kompakte, pa kabëll dhe i lëvizshëm, që shpejt dhe në mënyrë të sigurt ju lejon të fryni ose shfryni goma dhe objekte të tjera, me një matës të lehtë për t’u lexuar për një kontroll optimal të presionit. Punon me njësinë bazë dhe baterinë e Rovus 360 pastruesin me presion pa kabëll të cilat shiten veç e veç.

Më shumë
Detajet e produktit

Një sistem i integruar për veglat pa kabëll

Linja e re Rovus 360 është një gamë e sistemeve dhe veglave për pastrim, të cilat përdorin të njejtën bazë ose njësi, për t’ju mundësuar performancë dhe rezultate më të mira. Së bashku, ofrojnë një set të veglave pa kabllo, të cilat do t’ju ndihmojnë ta mbani pastër çdo kënd të shtëpisë.Gjithashtu, ju ndihmojnë të mirëmbani gomat - kudo që të mund të shkoni, mund t'i përdorni

Rovus 360 - Air Compressor

Fryni, shfryni dhe kontrolloni me lehtësi presionin

Kompresori i ajrit punon me njësinë kryesore të Rovus 360 dhe mund të përdoret kurdo dhe kudo që të keni nevojë për të fryrë ose shfryrë diçka në mënyrë të sigurt, ose për të marrë një lexim të saktë të presionit, pa nevojën e furnizimit me energji elektrike.

Rovus 360 - Air Compressor
 • Rovus 360 - Air Compressor

  Gomat e makinës

 • Rovus 360 - Air Compressor

  Gomat e biçikletave

 • Rovus 360 - Air Compressor

  Lojrat e ndryshme (topa, komardare etj)

 • Rovus 360 - Air Compressor

  Aksesoret e plazhit

Udhëtoni të sigurtë, kamping më i mirë

Përdorni kompresorin e ajrit pa kabell me të gjitha automjetet për të arritur inflacionin optimal të gomave për të marrë një udhëtim më të qetë, më të sigurt dhe jetë më të gjatë të gomave, duke kursyer kështu para. Mbajeni në makinë për raste urgjente ose kur shkoni per xhiro me biçikleta, anije dhe sende të tjera që mund të fryhen, duke mbajtur presionin vetëm me prekjen e një butoni në mënyrë që argëtimi të mos ndalet kurrë.

Rovus 360 - Air Compressor

Projektuar për lehtësi në përdorim

Një zorrë fleksibël ju ndihmon të arrini kudo që nevojitet. Matësi i madh është i lehtë për t’u lexuar dhe ju siguron që të fryheni ose shfryheni në presionin optimal , pa rreziqet e një gome ose varke që të shpërthen. Meqenëse është pa kabëll dhe i lëvizshëm, mund ta përdorni kudo që dëshironi.

Rovus 360 - Air Compressor

Punon me bateri të rikarikueshme

Ashtu si të gjitha sistemet e linjën Rovus 360, edhe kompresori i ajrit punon me një bateri litiumi të fuqishme 18V 2000 mAh. Bateria mund të rimbushet shpejt për 60-90 minuta, me bateri zëvendësuese gjithashtu të disponueshme që të mos mbarojnë kurrë energjinë.

Shënim: Kompresori i ajrit punon me njësinë bazë dhe baterinë e Rovus 360 - Pastruesin me presion pa kabëll, i cili shitet veç dhe nuk është i përfshirë në këtë paketim.

Rovus 360 - Air Compressor

Paketimi përfshin:

 • 1x Kompresor Ajri

Shënim: Pajisja bazë nuk është e përfshirë

Rovus 360 - Air Compressor

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë