Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Robot Kuzhine

Photo
Video
-33%
Robot kuzhine pajisja që e çon gatimin në një tjetër nivel, ky produkt është bërë prej çeliku inox 18/10 dhe plastike. Tas i lëvizshëm i përzierjes prej çeliku inox 6L ofron kapacitet të mjaftueshëm për përzierjen e brumit ose përbërësve të tjerë deri në 2kg. Fuqia 1300W.
Robot Kuzhine

Çmimi: 17,990 Lekë


Oferta: 11,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë
Robot kuzhine pajisja që e çon gatimin në një tjetër nivel, ky produkt është bërë prej çeliku inox 18/10 dhe plastike. Tas i lëvizshëm i përzierjes prej çeliku inox 6L ofron kapacitet të mjaftueshëm për përzierjen e brumit ose përbërësve të tjerë deri në 2kg. Fuqia 1300W.
Më shumë
Detajet e produktit

Robot kuzhine

Robot kuzhine me fuqi motorrike 1300 W, dhe aksesore metalik per perzjerje. Ushqimi do të proçesohet më shpejt dhe më thjeshtë se më parë. Mos u shqetesoni nese ky robot është i duhur për pregatitjen e recetave tuaja - patjetër që po, kjo është ajo që ju duhet. Dhe për më tepër, pjesa metalike do të bëjë punë edhe më të thjeshtë, por edhe do të shtojë jetëgjatësinë e produktit. Përzierësi është i pajisur me tre aksesorë duke përfshirë dhe një mbulesë transparente për tasin. Të tre aksesorët do të mbulojnë të gjitha kerkesat tuaja për përzierje.

Karakteristikat e produktit

  • Materiali plastik dhe çelik inox
  • Tas 6L çelik inox 18/10
  • Dritë LED
  • 3 aksesorë për përzjerjen e brumit
  • 1300 W, 220-240 v, 50/60 Hz
Berlinger

Praktik në përdorim

Jo vetëm që do t'ju kursejë kohë, por ju ndihmon të gatuani brumëra të përsosur për picabukëpiteëmbëlsirakremëra dhe jo vetëm! Gatuaj si profesionist me Robotin e kuzhines!

Berlinger

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë