Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Zierësi i vezëve PRO Delimano Utile

Photo
Video
-50%

Pregatisni vezët sipas dëshirës tuaj, të ziera shumë apo të ziera pak. Një paisje e cila mund të ziej deri në 7 vezë njekohesisht. Zieni 7 vezë njëkohësisht, pregatisni omeletë, pregatisni perimet me avull, zieni orizin. Fuqia 360 Watt ,fiket automatikisht.

Zierësi i vezëve PRO Delimano Utile

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,995 Lekë

Nga 1,895 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Pregatisni vezët sipas dëshirës tuaj, të ziera shumë apo të ziera pak. Një paisje e cila mund të ziej deri në 7 vezë njekohesisht. Zieni 7 vezë njëkohësisht, pregatisni omeletë, pregatisni perimet me avull, zieni orizin. Fuqia 360 Watt ,fiket automatikisht.

Më shumë
Detajet e produktit

Vezë perfekte & më shumë

Kjo është mënyra më e mirë për të përshkruar këtë paisje - Delimano Utile Egg Master Pro. Një paisje me avull, me disa aksesorë, e cila ju ndihmon të pregatisni vezët shpejt dhe në të gjitha mënyrat e gatimit . Dhe tani jo vetëm për vezët - provoni të pregatisni zarzavate, oriz etj!

E lehtë për tu përdorur kur nxitoni në mëngjes

Ju thjeshtë duhet të vendosni se çfarë do të pregatisni, vendosni përbërësit, ujë dhe ndizni paisjen. Sapo të jetë gati, pajisja do të fiket automatikisht, dhe ju nuk keni pse të stresoheni më për mëngjesin. E saktë, e duhur, e pamundimshme dhe e sigurtë.

Shijoni vezët pa yndyrë

Me zierësin e vezëve Utile Egg Master ju do te shijoni vezët pa yndyrë dhe të shëndetshme, në të gjitha mënyrat e gatimit – vezë të ziera shumë, të ziera pak, të gatuar pak apo të gatuara me avull. Sapo të jenë gati, ju mund ti servirni në një tas të vogël.

 • Vezë sy

 • Vezë me gjizë

 • Omëletë

 • Vezë të ziera shumë

 • Perime me avull

 • Oriz

Duhet të shtoni vetëm ujë

Zjerësi i vezëve Delimano Utile Egg Master përdoret vetëm me ujë, mbushni pjesën e poshtme të saj me sasinë e duhur të ujit për numrin e vezëve që dëshironi të zieni. Seti gjithashtu përfshin edhe filxhanin e masës me të cilin mund të masni më thjeshtë sasinë e ujit që ju nevojitet.

Aksesorë i cili mban deri në 7 vezë

Zjerësi i vezëve Delimano Utile Egg Master ka edhe një aksesorë i cili përdoret për të zier deri në 7 vezë njëkohësisht. Gjithashtu me aksesorin tjetër të saj ju mund të gatuani dy vezë sy në të njëjtën kohë. 

Si përdoret?

Impresiononi të ftuarit tuaj me vezë të gatuar në mënyrë perfekte

Me zieresin e vezeve Delimano Utile Egg Master,  ju nuk do të gaboni në pregatitjen e vezëve të shijshme çdo mëngjes për ju dhe familjen, apo të ftuarit tuaj - pasi ne të gjithëve na pëlqejnë vezët të gatura në mënyra të ndryshme. Zierësi i vezëve Delimano Utile Egg Master Pro, thjeshtë zgjidhni funksionin që dëshironi – nga të ziera pak, mesatare apo të ziera shume.  Vendosni vezët në aksesorin mbajtës dhe shtoni sasinë e ujit me filxhanin e masës i cili është i përfshirë. Filxhani i masës në pjesën e poshtme ka edhe një thumb të cilin mund ta përdorni për të shpuar vezët kur dëshironi ti zieni pak. Vezët gatuhen me avull dhe arrinë zierjen perfekte në çdo kohë.

Gatuani pa u shqetësuar për djegjen

Zjerësi i vezëve Delimano Utile Egg Master Pro ka një funskion mbrojtës nga djegja kur uji avullon. Sapo vezët apo perimet të jenë gati, pajisja do të fiket automatikisht.

Informacione Shtesë

Rekomandohet për:

 • individët dhe familjet që pëlqejnë dhe konsumojnë vezë të ziera pak, mesatare ose shumë
 • ata të cilët kanë vështirësi për të kuptuar nëse vezët janë zier tamam ose jo në sobë
 • kushdo që dëshiron një mënyrë praktike dhe efiçente për pregatitjen e vezëve
 • ata të cilët kanë një jetë të ngarkuar dhe preferojnë paisje të tilla për ti lehtësuar punën
 • individët të cilët ndjekin një jetesë të shëndetshme

Paketimi përfshin:

 • Delimano Utile Egg Master Pro
 • Mbajtësja për zierjen e vezëve (maksimumi 7)
 • tasi për vezë sy
 • tasi për avull
 • filxhani i masës

Informacione Teknike:

 • Fuqia: 220-240V, 50H, 360W
 • Kapaciteti: 7 vezë maksimumi
 • Funksion fikje automatike
 • Materiali: plastik
 • Përmasa: 187x160x160 mm

Vlerësimet e klientëve 10 Vlerësime

5

10 Vlerësime

Produktet 10

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Alketa

www.topshop.al

Super
Super

Ana

www.topshop.al

Super
Per zerjen e vezeve sa me shpejt ju sygjeroj kete te delimanos

Mirlinda

www.topshop.al

E mrekulueshme si per vezet ashtu dhe zarzavatet na beni oferta se keshtu blejme ju flm
Speciale produkti

bea

www.delimano.sk

bea kosice
som velmi spokojna, vajicka na makko - super, len treba prepichnut vajicka, na tvrdo vynikajuco a na stred tiez.
nemusim nic sledovat a ze to trva dlhsie, mi nevadi, lebo robim medzi tym nieco ine.

shqiponja panajoti

www.delimano.al

Aksesorë i cili mban deri në 7 vezë
E bleva ne Korce NE PIKEN E TOP SHOPIT ,E VOGEL PO E SHKELQYER SIDOMOS PER MUA QE ME DUHET TE HA VETEM TE ZJERA....vezet i zjen me mire se ne tenxhere.Flm Delimano

antigoni hajko

www.delimano.al

shume i mire
perfekt

flutura risto

www.delimano.al

zjeresi i vezeve
ta provojme

Anna

www.delimano.al

shuem praktike!
shpejte dhe mire!

Nida

www.delimano.al

Perfect!
E kam përdorur një të tillë në greqi dhe ishte mahnitëse!! Ja vlen

armela

www.delimano.al

Perfekt
eshte super

Produktet 10

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë