Nuk keni produkte në shportë

Provo

OFERTAT PO THËRRASIN

OFERTAT PO THËRRASIN - Deri në 60% ulje

Deri në 60% ulje

 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Nutribullet I Kuq Delimano

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Nutribullet lehtësisht nxjerr të gjitha vlerat ushqimore të frutave dhe perimeve  dhe farat apo frutat e thata. Lëngu i pregatitur do të jetë i pasur me vitamina, minerale, proteina dhe acidet bazë yndyrore të cilat janë të domosdoshme për trupin tonë.

 • Pastrohet lehtë
 • Thika me 6 tehe te patentuara
 • Gota e madhe 700 ml
 • Motor me fuqi 600 Wat
 • Garanci: 6 muaj

Shkarko librin me receta

Nutribullet I Kuq Delimano
8,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Nutribullet lehtësisht nxjerr të gjitha vlerat ushqimore të frutave dhe perimeve  dhe farat apo frutat e thata. Lëngu i pregatitur do të jetë i pasur me vitamina, minerale, proteina dhe acidet bazë yndyrore të cilat janë të domosdoshme për trupin tonë.

 • Pastrohet lehtë
 • Thika me 6 tehe te patentuara
 • Gota e madhe 700 ml
 • Motor me fuqi 600 Wat
 • Garanci: 6 muaj

Shkarko librin me receta

Më shumë
Detajet e produktit

Përmbushni objektivat për vitin e ardhshëm

Sa më shumë afrohet data e fundit e vitit aq më shumë shtohen objektivat për vitin pasardhës, për një jetë më aktive, për një jetë më të shëndeshme dhe me të lumtur. Këtë vit, këto objektiva mund të bëhen realitet, me ndihmën e Nutribullet. Ne rekomandojmë për këdo që dëshiron të jetojë shëndetshëm, dëshiron të humbasi peshë, është duke kërkuar mënyrën më të lehtë për të pregatitur ëmbëlsira dhe lëngje, që dëshirojnë një pajisje që të mos zërë shumë hapësirë, për familjet me fëmijë të vegjël, për personat aktiv, për vegjetarianet, për ata të cilet kanë një nivel të lartë kolesteroli,.... ne e rekomandojmë për të gjithë!

Dhe të jetosh shëndetshëm tani është shumë më e thjeshtë - vetëm duke shtypur një buton. Ju thjeshtë fusni të gjithë përbërësit në Nutribullet dhe ju do të merrni shpërberjen më të mirë dhe më të shijshme në pak sekonda!

Shpërbërje dhe shumë më tepër

Nutribullet është pajisja perfekte për pregatitjen e shpërbërjeve të ndyrshme. Por ju mund të pregatisni një pafundësi vaktesh të shijshme. Shfrenoni imagjinatën, eksperimentoni, kombinoni dhe zbuloni me Nutribullet:

 • Biskota

 • Salca

 • Supë

 • Akullore

 • Koktejle

 • Salca për sallata

 • Krepa

 • Qumësht bajamesh

 • Vezë dhe omlete

Jo thjeshte një blender i zakonshëm

Nutribullet nuk është një grirëse, as një shtrydhëse, ai është një shpërbërës vlerash ushqimore i cili do t'ju ndryshojë jetën. NutriBullet ka fuqinë të nxjerrë të gjitha vlerat ushqimore të ushqimeve që ne hamë. Me një fuqi motorrike 600 wat, krijon më shumë se 20.000 rrotullime për minutë dhe kombinohet edhe me funksionin ciklonik i cili ekstrakton të gjithë vlerat në brëndësi të ushqimeve që ne konsumojmë.

Me shpërbërjen, ne do të marrim të gjithë benefitet e shëndeshme të të gjithe frutit apo perimeve, nga fibrat dhe tuli tek farat dhe lëkura - Nutribullet nuk do të lë asnjë vitaminë apo vlerë të shkojë dëm. Gjithashtu, Nutribullet do të shpërbëje frutat, perimet, arrat dhe farat deri në grimcat më të vogla të cilat treten lehtësisht.

Ekstraktimi është një mekanizëm të cilin Nutribullet e përdor për të shpërbëre frutat, perimet, arrat, farat dhe ushqimet e tjera. Ndryshe nga shtydhëset dhe blenderat, Nutribullet shpërbën deri në grimcat më të vogla të gjitha ushqimet, duke ju ofruar të gjitha vitaminat dhe minealet që këto ushqime kanë në brëndësi.

Më shumë se një shtrydhëse, me shumë se një blender, dhe shumë më teper se një prerëse, ekstraktuesi ju lejon të merrni dozën më të lartë të vlerave ushqyese nga ushqimet që do të shpërbëni.

Informacione Shtesë

Sektreti i nutribullet qëndron tek motorri i cili është 600 wat dhe krijon një përzjerje në formë cikloni duke bërë që ushqimini të shpërbëhet në kokrriza të vogla.

Kur shpërbëhen ushqimet ajo që është më e rëndësishmja është fuqia dhe teknologjija e prerjes. Kombinimi i këtyre avanatazheve e bën Nutribullet një paisje unike e cila bën të mundur shndërrimin e ushqimeve në superushqime.

Kjo tekonologji do të bëjë të mundur copëtimin dhe bluarjen e ushqimeve sëbashku me farat dhe lëkurën e tyre - ndryshe nga shtrydhëset dhe grirëset.

Me Nutribullet ju do të shpërbëni dhe bluani. Shikoni se sa e thjeshtë është!

Në paisje nuk duhet të vendosni ushqime të nxehta, ju këshillojmë që përpara përdorimit të tyre ato duhet të lihen të ftohen.

Shpërbërja

Thika katërshe shpërbën të gjithë përbërësit në grimca të vogla..

  1. Vendosni përbërësit në gotën e madhe ose në gotën e vogël.
  1. Vendosni thikën.
  1. Vendosni gotën në paisjen bazë.Shtypeni gotën dhe rrotullojeni që të filloj punë.
  1. Ju mund të shikoni proçesin e shpërbërjes dhe ai do të jetë gati vetëm për pak sekonda!

Teknika e tundjes:

Ndonjëherë nëse ju e mbushni gotë me përbërës më shumë sesa duhet ose nuk vendosni sasinë e duhur të ujit, dendësia e përzjerjes do të rritet. Dhe përbërësit që ndodhen në majë të gotës do të kenë vështirësi për të arritur tek thika dhe nëse kjo do të marrë më shumë kohë ne kemi një mënyrë shumë të thjeshtë, thjeshtë hiqeni gotën nga paisja bazë dhe tundeni disa herë.

 1. Hiqni gotën sëbashku me thikën nga paisja bazë.
 2. Dhe tundeni atë siç tunden koktejlet. Më pas vendoseni sërisht në paisjen bazë.

Shumë e thjeshtë për tu pastruar

Një avantazh tjetër i Nutribullet është edhe mënyra e pastrimit që është shumë e thjeshtë. Duke qënë se pjesët janë të ndara nga njëra tjetra, ajo që ju duhet të bëni është thjeshtë ti lani me ujë dhe detergjent enësh. Gjithashtu pjeset e saj mund të lahen edhe në lavastovilje.

NutriBullet rekomandohet për:

 • Për të gjithë ata të cilët duan të jetojnë dhe ushqehen shëndetshem
 • Perfekte për vegjetarianët
 • Për familjet me fëmije të vegjël
 • Për njerëz aktiv
 • Për personat të cilët nuk ndjekin dieta të shëndetshme
 • Për personat të cilët kanë kolesterol të lartë
 • Për personat të cilët janë duke rikuperuar pas një sëmundje dhe duhet të përdorin dieta të shëndetshme
Të dhëna teknike
Pesha 3,04 kg
Përmasat 29,2x20x25 cm

Vlerësimet e klientëve 10 Vlerësime

4,85

40 Vlerësime

1-10 nga 40

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Eli

www.topshop.al

Super
Shperberesi me i mire

Blerta

www.topshop.al

5
Ky është nje produkt i mrekullushem,faleminderit dizanjuesve dhe Top-Shop qe na keni sjell ne Shqiperi .U bë 4 vite qe e përdor dhe jam shumë e kenaqur .

Rasa3

www.topshop.lt

Super! Blerja e vitit
E dashuroj kete mikser, pasi shperben cdo gje. Lehtesi per tu lare. E gjitha familja eshte e kenaqur me kete blerje.

Alvydas

www.topshop.lt

Praktik
Shume praktik per te pregatitur vakte te shpejta.

zoro

www.delimano.lt

8
Eshte shume e forte per ta hapur dhe mbyllur. Per mua kjo eshte problem

Renata11

www.delimano.sk

Ndihme e madhe!!!!♥♥♥
E kam blere nje jave me para, eshte nje ndihme e madhe ne kuzhine, jua rekomandoj te gjitheve,

MINDAUGAS

www.topshop.lt

nutribullet
Nje produkt me te vertet ideal. Do te ishte mire te kishte me shume gota. Sigurisht, ju mund te blini gota shtese edhe me mbrapa,…

Dara

www.delimano.sk

E sigurte
Jam shume e kenaqur, eshte ndihme e madhe, shume e sigurte… Jua rekomandoj!

Ago

www.delimano.sk

Shperberje
E sigurte, e fuqishme dhe shume e perdorshme… E rekomandoj!

Mária K.

www.delimano.sk

Maria K.
Jam shume e kenaqur.

1-10 nga 40

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4