Nuk keni produkte në shportë

Provo

OFERTAT PO THËRRASIN

OFERTAT PO THËRRASIN - Deri në 60% ulje

Deri në 60% ulje

 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Tenxhere Multicooker PRO me presion Delimano

Photo
Video

Me tenxheren elektrike me presion ju do të gatuani më shpejt, duke kursyer energjisë e duke ruajtur më shumë vitamina dhe minerale për ushqim të shëndetshëm. Me sistem sigurie të integruar dhe 15 programe të përcaktuara për më shumë lehtësi në përdorim. Fuqia 1000W dhe kapaciteti i saj është 5.5 litra, ideale edhe për familje të mëdha.

Tenxhere Multicooker PRO me presion Delimano
16,990 Lekë
14,990 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Me tenxheren elektrike me presion ju do të gatuani më shpejt, duke kursyer energjisë e duke ruajtur më shumë vitamina dhe minerale për ushqim të shëndetshëm. Me sistem sigurie të integruar dhe 15 programe të përcaktuara për më shumë lehtësi në përdorim. Fuqia 1000W dhe kapaciteti i saj është 5.5 litra, ideale edhe për familje të mëdha.

Më shumë
Detajet e produktit

14 Receta me Multi Cooker PRO

Shkarko librin me receta për tenxheren Multicooker Pro duke klikuar këtu.
Shkarko Manualin e Përdorimit duke klikuar këtu

Gatimi nuk ka qënë asnjëherë kaq i thjeshtë

Pse kjo tenxhere me presion është zgjidhja e duhur:

 • Zëvëndëson shumë pajisje kuzhine dhe madje edhe vetë sobën;
 • Ka 15 programe të përcaktuara - pra mund të gatuani thjeshtë duke shtypur vetëm 1 buton;
 • Ka një program që mund të vendosni ju sipas dëshirës dhe opsionin për të gatuar më vonë;
 • Ka një kapacitet 5,5 litra, për të pregatitur ushqim për të gjithë familjen;
 • Është shumë e shpejt, dhe ka 14 sisteme sigurie;
 • Mos u shqetesoheni për rregullimin e presionit - tenxherja kujdeset vetë për të;
Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

Avantazhet e tenxheres elektrike me presion

Tenxherja elektrike me presion multicooker është shumë e thjeshtë në përdorim. Shikoni disa nga avatanzhet kryesore të saj:

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  14 sisteme sigurie

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Gatuani thjeshtë me një prekje të butonit

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Tenxhere e brëndshme e cila nuk ngjit

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  4 aksesorë të përfshirë

Mënyra të ndryshme për të përdorur tenxheren me presion

Edhe pse është një tenxhere me presion, ju gjithashtu mund ta përdorni për mënyra të ndryshme gatimi:

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Tenxhere elektrike

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Tenxhere për gatim të ngadaltë

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Për të ngrohur ushqimin

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Për të skuqur

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Për gatim me avull

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Për të gatuar orizin

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Kapaciteti: 5.5L; Fuqia: 1000W

Vlerësimet e klientëve 10 Vlerësime

5

10 Vlerësime

Produktet 10

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Ilir hilaj

www.topshop.al

Super
E persosur e shkelqyshme

Shpresa

www.topshop.al

Super tenxhere
Super tenxhere!
Nuk para bej komente ne produktet qe blej por duke dashur te ndihmoj amvisat ,u bej me dije se kane shpetuar njehere e mire nga gatimi

Bona

www.topshop.al

I showjte
Shume innevojshem

AnaIslami

www.topshop.al

Super
Produkti qe kam dashur gjithmone...gatuaj ne menyre perfekte cfare te dua edhe atehere kur koha ime eshte super e limituar ...faleminderit topshop qe ofroni produkte te tilla

Ana

www.topshop.al

Fantastike
Tenxhere fantastike...produkt qe me ka lehtesuar jeten qe diten qe e kam marr ,ha shendetshem dhe atehere koha ime eshte super e limituar...faleminderit topshop qe ofroni produkte te tilla

Olta

www.topshop.al

Zgjidhja per ne zonjat e shtepis.
Super produkt , tanime gatimi per mua nuk eshte me problem madje po me kthehet ne pasion vetem me multicooker.

Anxhela

www.topshop.al

Perfekte
Tenxherja eshte perfekte.Mund te me dergoni Ju lutem librin ne shqip Pasi Pak kohe Kam QE e kam blere. Faleminderit.

Mira

www.topshop.al

Super
Super tenxhere. Me pelqen te gatuaj eshte e thjeshte plus mund ta le e procesi mbaron vete. E rekomandoj per te gjithe

elvira

www.topshop.al

5
Super. Kam dy jave qe po e perdor dhe jam shume e knaqur. Ju lutem manualin e gatimeve.

elvira

www.topshop.al

5
Super. Kam dy jave qe po e perdor dhe jam shume e knaqur. Ju lutem manualin e gatimeve.

Produktet 10

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë