Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Renovator Top Shop Renovator

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Një pasije e vetme e cila mund të kryej punën e shumë paisjeve elektrike për prerje, zmerilim, nivelim dhe gërryerje.

E bën punën tuaj me thjeshtë, më mirë dhe më shpejt.

Renovator Top Shop Renovator

Çmimi: 13,990 Lekë


Oferta: 2,798 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Një pasije e vetme e cila mund të kryej punën e shumë paisjeve elektrike për prerje, zmerilim, nivelim dhe gërryerje.

E bën punën tuaj me thjeshtë, më mirë dhe më shpejt.

Më shumë
Detajet e produktit

Renovator e bën punën tuaj me thjeshtë, më mirë dhe më shpejt

 

 

 

 

Çfarë mund ta bëjë punën e mbi dhjetra veglave elektrike? Është paisja e mahnitshme Renovator!

Renovator do të bëhet paisja juaj e preferuar e cila mund të bëjë shumicën e punëve me shpejt dhe më lehtë se çdo paisje tjetër e ngjashme me të. Ndryshe nga paisjet e tjera që presin apo rimodelojnë Renovator punon me teknologjinë e oshilacioneve e cila varion nga 8.500 në 21.000 dridhje në minutë. Kjo shpejtësi bën të mundur një prerje preçize dhe të sigurtë.

Renovator mund të përballojë gjithçka, nga punët e mëdha e deri tek mirembajtjet e vogla të përditshme të shtëpisë tuaj. Ajo është ndertuar për t'ju ndihmuar dhe për të dhënë një kënqaqësi gjatë kohës që ju punoni. Nëse ju jeni një perdorues i thjeshtë apo një profesionist ajo do t'ju ndihmoje në kryerjen e punëve të ndryshme përreth shtëpisë dhe do të kthehet në një paisje pa të cilën ju nuk mund të rrini.

* Rinovues ka izolim të dyfishtë. Kjo do të thotë se pjesët e jashtme metalike janë të izoluara elektrikisht nga furnizimi me energji elektrike kryesore. Kjo e bën të panevojshëm nje bazament shtesë. Izolimi i pengesave midis komponenteve elektrike dhe mekanike kanë krijuar një izolim të dyfishtë.

THE RENOVATOR STANDARD MULTI-TOOL KIT

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • Një paisje e cila përdoret prerje, zmerilim, nivelim dhe gërryerje
 • Të gjitha në një paisje nuk ka nevoje per mjete te tjera shtese
 • E lehtë për t'u përdorur
 • Paisje tepër e sigurtë
 • Ju kursen para

 

Rekomandohet për:

 
 • Personat qe po rregullojne shtepine apo apartamentin e tyre
 • Personat qe duan te përdorin produkte të thjeshta dhe që bejnë të gjithe punën.
 • Per personat qe kane rregullime te vogla cdo dite ne shtepi.

 

Vlerësimet e klientëve 2 Vlerësime

4,5

2 Vlerësime

Produktet 2

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Ahmeti

www.delimano.al

29/08/2014

Shume i mire
shume i mire. mbaron pune

pasioni

www.delimano.al

01/02/2014

produkt shume i mire
Nuk kam.Ku mund te gjenden axesore ne rast konsumi?

Produktet 2