Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Peshqir Dormeo GO! Dormeo

Photo
Video
-50%

Pehqir të lehtë dhe të cilët thahen shpejt, Dormeo GO! Ata janë ideal kur merren me vete në udhëtime, kur bëni fitnes ose kur shkoni në plazh. Material 100% pambuk. E disponueshme në 2 sete: L me përmasa 100x170 cm dhe seti me 2 copë: Peshqir 45*90 cm dhe Peshqir 100x170 cm

Peshqir Dormeo GO! Dormeo

Çmimi: Nga 1,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 995 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Pehqir të lehtë dhe të cilët thahen shpejt, Dormeo GO! Ata janë ideal kur merren me vete në udhëtime, kur bëni fitnes ose kur shkoni në plazh. Material 100% pambuk. E disponueshme në 2 sete: L me përmasa 100x170 cm dhe seti me 2 copë: Peshqir 45*90 cm dhe Peshqir 100x170 cm

Më shumë
Detajet e produktit

Një peshqir për tu marr me vete kudo!

Nuk ka nevojë të paketoni një peshqir të rëndë, ju prezantojme me këtë peshqir udhëtimi që është i lehtë, thahet shpejtë dhe plot stil. Ideale për t’u përdorur në pishinë ose plazh, perfekte për çantën tuaj të palestrës kur planifikoni një stërvitje ose klasë yoga.

Dormeo GO! towel

Pambuk për më shumë rehati

Peshqiri Dormeo GO! është bërë nga pambuk 100% natyral eko-miqësor, pa materiale sintetike. Pambuku është i butë, rezistent dhe joalergjike, duke e bërë atë materialin më të mirë për peshqirët. Dizajni i zgjuar i jep 2 anët e peshqirit. Një anë tradicionale pak më e ashpër, supër thithëse dhe një anë e butë, që e bën atë më kompakte dhe thahet më të shpejtë se peshqirët e zakonshëm.

Me vija, plot stil dhe i përdorshëm kudo

Peshqiri Dormeo GO! eshte i plote, dhe ka nje stil elegant me vija dhe me theke, kështu që duket shkëlqyeshëm si një batanije plazhi apo shall, nëse keni nevojë për një ngrohtësi të shtuar ose mbrojtje nga dielli. Merrni atë në kamping ose në piknik, përdorni kur bëni shëtitje ose kur shkoni me pushime. Thahet shpejt, ze më pak hapësirë se një peshqir i zakonshëm, dhe qëndron më i freskët për më gjatë.

 • Dormeo GO! towel
 • Dormeo GO! towel

Dy përmasa

Peshqiri Dormeo GO! është i disponueshëm në dy përmasa 100x170 cm, dhe seti i cili përshin 2 peshqir të përmasave (100x170cm dhe 45x90cm). Çdo peshqir Dormeo GO! është i paketuar në një kuti kartoni e cila është e riciklueshme dhe biodegradable, dhe nuk e dëmtojnë mjedisin.

 • Dormeo GO! towel

  45x90 cm

 • Dormeo GO! towel

  100x170 cm

 • Dormeo GO! towel

  45x90 cm dhe 100x170 cm

Të dhëna teknike
Materiali 100% cotton
Programi Dormeo Banjo
Përmasat M: 1x peshqir 45x90 cm; L: 1x peshqir 100x170 cm; Seti me 2 copë: 1x peshqir 45x90 cm + 1x peshqir 100x170 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë