Nuk keni produkte në shportë

Provo

Reçipeta Perfekte Celebrity Laura Amatti

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Jepini vetes një stil perfekt me Reçipetat Laura Amatti. Këto reçipeta nuk kanë rripa ose llastik dhe ju mund ti vishni me fustan ose bluzë të zbuluar nga mbrapa. Ngjitini në lëkurë, tërhiqni lidhëset dhe shikoni si gjoksi do të ngrihet.

Reçipeta Perfekte Celebrity Laura Amatti

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 398 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Jepini vetes një stil perfekt me Reçipetat Laura Amatti. Këto reçipeta nuk kanë rripa ose llastik dhe ju mund ti vishni me fustan ose bluzë të zbuluar nga mbrapa. Ngjitini në lëkurë, tërhiqni lidhëset dhe shikoni si gjoksi do të ngrihet.

Më shumë
Detajet e produktit

Reçipeta të cilat ngjiten dhe nuk tregojnë rripat!

A e keni pyetur veten cili është sekreti i një gjoksi perfekt? Ato janë Reçipetat Laura Amatti, reçipeta të cilat ngjiten në trup dhe ju japin një pamje perfekte pa treguar rripat.

Reçipeta ka lidhëse të cilat tërhiqen dhe ju japin mundësinë të zgjidhni masën e gjoksit që dëshironi. Nga një pamje natyrale dekolteje në një efekt push-up deri në 2 masa më shumë.

Provoni reçipetat të cilat ngjiten dhe mos tregoni asnjëherë rripat!

Reçipeta Laura Amatti janë ideale për një pamje të bukur me fustan ose bluzë të zbuluar nga mbrapa. Ajo nuk ka rripa të bezdisshëm, perçina dhe nuk irriton lëkurën në shpatulla.

 • Para

  Rripat që ju bezdisin?

 • Pas

  Ngjitini Reçipetat për një efekt Push-up.

 • Para

  Reçipeta të cilat duken poshtë veshjes?

 • Pas

  Ndihuni rehat me të gjitha veshjet.

Vishen shumë lehtë: ngjitini & tërhiqni rripat - mbaroi

Reçipeta Celebrity përdoret shumë lehtë. Adezivi ngjitës prej silikoni në pjesën e brendshme të kupave ngjitet në mënyrë perfekte në gjoks dhe reçipetat nuk do të shkëputen derisa ti hiqni. Ato janë hipoalergjike, mund të lahen dhe do të ngjisin në mënyrë perfekte të paktën 50 herë.

 • Ngjiteni

  Sigurohuni që lëkura juaj është e thatë dhe e pastër. Njiteni pjesën e brendshme të kupes në mes të gjoksit.

 • Tërhiqni rripat

  Përshtatni rripat sipas dëshirës, nga një pamje natyrale në një efekt Push-up.

 • Bashkoni lidhjen

  Reçipeta rri në vendin e vet duke ju dhënë pamjen perfekte që gjithmonë keni ëndërruar.

Visheni poshtë rrobave me shpinë të zbuluar ose fustane të shkurtra

Reçipeta Celebrity është perfekte me çdo veshje. Ajo do ju japi mbështetjen e duhur në gjoks gjithmonë është e padukeshme poshtë rrobave. Thuaji lamtumirë rripave, perçinave, kapseve që duken poshtë veshjes.

 • Bluza Bust

 • Fustan me shpinë të zbuluar

 • Bluzë e hapur

Informacione Shtesë

Informacione teknike

 • Disponueshme në ngjyrë bezhë
 • Masa e Kupës: A - B - C
Të dhëna teknike
lahet lahet me dorë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star