Nuk keni produkte në shportë

Provo

Qese me vakum 7 copë Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Qeset me vakum janë në dispozicion përsëri! A keni dollapin plot dhe hapësirë jo të mjaftueshme për të ruajtur të gjithë artikujt? Tani mund të keni më shumë hapësirë!

 • Hermetike & të ripërdorshme.
 • Perfekte për një kohë të gjatë ruajtje.
 • 2 qese super - të mëdha (68 x 100cm)
 • 2 qese të mëdha (55 x 86cm)
 • 2 qese të mesme (45 x 58cm)
 • 1 qese udhëtimi (45 x 58cm)
 • 2 x rrëshqitëse rezervë
Qese me vakum 7 copë Top Shop
2,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Qeset me vakum janë në dispozicion përsëri! A keni dollapin plot dhe hapësirë jo të mjaftueshme për të ruajtur të gjithë artikujt? Tani mund të keni më shumë hapësirë!

 • Hermetike & të ripërdorshme.
 • Perfekte për një kohë të gjatë ruajtje.
 • 2 qese super - të mëdha (68 x 100cm)
 • 2 qese të mëdha (55 x 86cm)
 • 2 qese të mesme (45 x 58cm)
 • 1 qese udhëtimi (45 x 58cm)
 • 2 x rrëshqitëse rezervë
Më shumë
Detajet e produktit

Më tepër hapësirë në dollap dhe çantë.

Përfitoni vënd në dollap dhe ruani të gjitha veshjet jo sezonale në qeset me vakum - një mënyrë e zgjuar për të kursyer hapësirën aq të nevojshme në dollapët e mbushur. Vendosni rrobat brënda, nxirrni ajrin jashtë dhe ato do të jenë tkurrur bukur. Në këtë mënyrë mund të ruani:

 • Veshjet jo sezonale.
 • Rrobat e fëmijëve.
 • Peshqirë.
 • Mbulesa.
 • Jastëk.

dhe çdo send tjetër të tekstilit që nuk është në përdorim.

Perfekte për shtëpinë dhe kur jeni në lëvizje.

Qeset me vakum janë hermetike dhe të forta, kështu që ju mund ti vendosni qeset e mbushura në papafingo, në bodrum, ose poshtë krevatit. Gjërat tuaja do të shpëtojnë nga papastërtia dhe pluhuri. Merrini të gjitha veshjet tuaja në kampe, shtëpine e pushimit dhe njëkohësisht kurseni shumë vënd në makinë.

Të sigurta nga papastërtia, pluhuri dhe insektet.

Teknologjia moderne është çelësi për të mbajtur gjërat e vlefshme të sigurta dhe të mbrojtura. Me një kalim valvule dhe shtrese të dyfishtë nejloni / polietileni, mbani artikujt të mbrojtur plotësisht nga uji, myku, insektet dhe aromat.

Vakum i padepërtueshëm.

Qeset me vakum përfshijnë 3 tekonologji të sofistikuara për të krijuar vulën hermetike dhe për të ruajtur sigurinë në qese.

 • Valvula e ajrit lejon largimin e ajrit nga qesja e ruajtjes duke ulur kështu pjesën më të madhe.
 • Dy shtresat polietilen dhe nejlon nuk i lejojn ujin dhe ajrin të përshkojnë. Këta japin forcën, fleksibilitetin dhe qëndrueshmërinë për të ruajtur vakumin.
 • Tapa e sistemit të mbylljes është rrëshqitëse si një qese sanduiçi, por ndryshe nga një qese sanduiçi, mbyllja është hermetike.

STORAGE SAVING BAGS LIMITED EDITION 7 PCS

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • 80% më shumë hapesirë në dollap
 • Mbrojtje nga papastërtitë, pluhurat, uji, insekte dhe aromat e pakëndshme.
 • Shumë përdorimshe
 • pa përshkrueshme nga uji.
 • Fleksibile dhe të qëndrueshme.
 • Perfekte për një kohë të gjatë ruajtje.

Ideale për:

 • Veshjet sezonale.
 • Rrobat e fëmijëve.
 • Peshqirë.
 • Mbulesa.
 • Jastëk.

dhe çdo send tjetër të tekstilit që nuk është në përdorim.

Të dhëna teknike
Materiali najlon, pe
Pesha 710 gramms of 7pcs set
Përmasat 86 x 100cm, 55 x 86cm, 45 x 58cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star